Skocz do zawartości
jabol1987

pomocyyy ze sprzetem pilne!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie spalił mi się komputer i męczę się teraz na jakimś szicie mam zintegrowaną kartę graficzną w ustawieniach grafiki nie chce mi się przełączyć na open gla w ogóle mam takie opóźnienia, że hej czy zna się ktoś i mógłby mi pomóc jak skonfigurować csa żeby wogóle się dało grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj nowe sterowniki do twojej karty. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli kupujesz komputer do grania z zintegrowana karta graficzna to pozdro, teraz jak bedziesz chcial ja wymienic to musisz dodatkowo wymienic plyte glowna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. re-instal systemu, który windows? zależy od konfiguracji komputera.

2. Nowe sterowniki bądź te które otrzymałeś od producenta tj. oryginalna płyta (nie są najnowsze ale są najstabilniejsze jeżeli chodzi o twój sprzęt), nie zapominajmy o standardowym directx 9c.

3. Wyrzucenie niepotrzebnych programów przy starcie. Zrobisz to po wpisaniu "msconfig" w "uruchom"

4. Możesz użyć tzw. Detonatorów, są to programy które zwiększają wydajność w grach 3d.

5. Ustawienia systemu. Chodzi tu o wygląd wizualny. Ustaw wygląd na windowsa 98. Nie jest ładny ale jest wydajny.

6. Ustawienia cs. Po wpisaniu w google "jak zwiększyć fps w cs" wyjdzie Ci kilka stronek, każda z nich może coś Ci pomóc.

to chyba tyle co możesz sam zrobić, jakby mi się coś przypomniało to zrobię edit.

jesli kupujesz komputer do grania z zintegrowana karta graficzna to pozdro, teraz jak bedziesz chcial ja wymienic to musisz dodatkowo wymienic plyte glowna...

Jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam, zapamiętaj to redo, Jeżeli karta graficzna jest zintegrowana to tak czy inaczej na płycie głównej jest slot na dodatkową kartę graficzną. Poza tym, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisał jabol.

nie da sie .

Nucleus, wszystko się da tylko trzeba wiedzieć jak, jeżeli się nie wie to szuka się pomocy w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje sie kart zintegrowanych do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje sie kart zintegrowanych do gier

Nie da się kupić kartę zintegrowaną! nie wiem czy Ty nie umiesz czytać czy coś ale mnie to zaczyna irytować to jaki pokazujesz poziom inteligencji.

Jabol wyraźnie napisał że kupił sobie komputer który mu się zepsuł i teraz gra na jakimś starym komputerze który ma płytę główną z zintegrowaną kartą graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze nie kupuje się komputerow z taka karta do gier bo sa slabszej wydajnosci chyba, że chcesz uzywać komputer tylko do przegladania stron albo jakis mniej wydajnych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redo, czy Ty umiesz czytać w ogóle?

Nie da się kupić kartę zintegrowaną!
chodzi mi o to ze nie kupuje się komputerow z taka karta do gier bo sa slabszej wydajnosci

Powracając do tematu, nie da rady grać na zintegrowanej, jedynym wyjściem jest kupienie nowej karty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając do tematu, nie da rady grać na zintegrowanej, jedynym wyjściem jest kupienie nowej karty.

Pozdrawiam.

Batonik ;p zaskoczę Cię ;p da się grać na karcie zintegrowanej ;p zależy jaka to jest karta / jaka pamięć podręczna karty, i czy ma akcelerator 3d, jeżeli karta ma akcelerator 3d oraz ma minimum 64 mb pamięci podręcznej to można na niej grać w cs :P Ja w laptopie mam radeona hd 3200 i jest ona zintegrowana a cs na niej śmiga jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje sie kart zintegrowanych do gier

To fakt, bo jak sama nazwa wskazuje, są one dołączone do płyty głównej, więc teoretycznie za nią nie płacisz :faja:

Poza tym, jak byś tylko trochę starał się pomyśleć i uważniej czytać, to może byś wywnioskował, że miał normalnego kompa z kartą graficzną, ale mu się zepsuł i musi skorzystać ze starszego, który ma jedynie zintegrowaną grafikę. Kiedyś większość komputerów takie miała, ale możesz tego nie pamiętać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom bardzo mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabol hmm nie wiem może mam gdzies jakies stare karty graficzne jakieś Ge forcy 2 czy 3 nie wiem na pewno na nich posze4dł by ci cs tylko musiał bym je znaleźć to bym ci przesłał bo ten shit i tak nic juz warty nie jest ;P odezwij się do mnie na gg to może jak znajdę to wysłałbym ci pocztą :P gg 4460171

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary jak mozesz to wyslij mi na priv nr kom bo kurde jak zawsze biednemu wiatr w oczy i gg ktos mi przejol i chasla niemam :D juz z miesiac albo dwa nie moge grac i na leb dostaje jeszcze wyswietlacz mi sie w tel zepsol jak cos sie je***ie to wszystko na raz masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...