Skocz do zawartości
. streLLLLL

Podanie o Administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: . streLLLLL

Staż w cs'a: Trochę więcej niż rok.

Wiek: 17 Lat w tym Roku.

Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4 godziny ( zależy od tego czy muszę się czegoś nauczyć czy nie )

Znajomości AMXX: 9/10

Gdzie miałeś/aś admina: Były Vice Head Admin na 3City-cs.pl

Gdzie masz admina: 3City ( ale rezygnuję )

Dlaczego właśnie ja: Myślę, że potrafię rozpoznać osobę grającą nieuczciwie i znam się już trochę na tym, wiem że może jestem nowy na serwerowni i Admini nie mają o mnie jeszcze zdania, ale mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dziękuję.

Kontakt: GG: 934510 STEAM: nercro829

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Statystyki użytkownika

Dołączył(a):

19 mar 2011, o 19:40

Liczba postów:

2 | Znajdź posty użytkownika

(0.01% wszystkich postów / 0.67 posty dziennie)

Chłopie co to za podanie?? o.m.g Na forum raptem kilka dni ,na serverze nie kojarzę takiego nicku nawet o.m.g . Popracuj nad aktywnością na forum jak i serverze i .......

wiem że może jestem nowy na serwerowni i Admini nie mają o mnie jeszcze zdania, ale mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
no własnie daj się poznać graczom i adminom bo teraz na pewno z Twojego admina będą nici:) :faja:

Jestem na Nie: !!

Pozdr :konik: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , że ledwo co dołączyłem, grałem wcześniej na serwerze ale pod róznymi nickami i raczej krótko, a na serwerze słabo rozpoznawalny bo ledwo co się przyrzuciłem z BF2 więc staram się odzyskiwać skilla, a serwer jest zawsze pełen więc nie za bardzo idzie sensownie grać, ale ok dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywista oczywistość że będę na nie i pewnie większość graczy też będzie na nie. Powinieneś wiedzieć że szanujące się serwerownie nie biorą adminów z ulicy, w dodatku nawet się nie postarałeś żeby przekonać nas do siebie.

Hmm ja mam nadzieje że zostanę aktorem, idąc chodnikiem, podjedzie obok mnie limuzyna i franek powie "wskakuj dostajesz główną rolę, będziemy ci płacić milion TYSIĘCY tygodniowo"... ty masz to szczęście że adminem jest łatwiej zostać niż aktorem :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...