Skocz do zawartości
AAA

Rowerki! ;D Zapraszam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się zorientować czy na serwerze jest ktoś kto uprawia turystykę rowerową(Np. Czechy?), gdyż mam pewną propozycję. Jeśli znalazła by się takowa osoba można by przeprowadzić wymianę, tzn. Dajmy że Pan Staszek Piździoch mieszka we Wrocławiu, a Pan Józef Strażak mieszka w Krakowie łączy ich to że jeden chce zwiedzić Kraków, a drugi Wrocław, ale nie mają kasy na wynajem pokoju w hotelu , prywatnie itp. Lub po prostu zoorganizować jakiś wyjazd nawet w te Czechy bądz Niemcy. Mogę się pochwalić tym że z rok temu byliśmy z kumplem w Czeskiej Republice w miejscowości Krnov która jest oddalona od Opola ładne 80km(jadąc przez Krapkowice, Prudnik). Także zachęcam do jazdy jednośladem napędzanym siłą mięśni! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wakacje przejechałem w 7 dni całe wybrzeże. Od Szczecina do Krynicy:)

a tak apropos AAA to 100 km to sie robi w 3 godziny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My żeśmy nie jeździli żeby jechać ;P Tylko żeby pozwiedzać itd. A wtedy żeśmy zrobili ze 160km(bo 80km w jedną stronę).

Całe wybrzeże? Ładnie, szkoda że ja nad możem nie mieszkam ;P Ale za to mam góry ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe wybrzeże? Ładnie, szkoda że ja nad możem nie mieszkam ;P Ale za to mam góry ;PP

Ciesz się ,że nie mieszkasz nad MORZEM :D ja mieszkam kilkanaście lat i mam tego serdecznie dość.Nad Morzem jest fajnie sobie pojechać latem ale nie mieszkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. powiem tak, jak mieszkasz od maleńkości to wiadomo że ten nasz piękny polski Bałtyk wychodzi Ci każdy otworem ciała xD Ale do jazdy na rowerze to plaże ją super ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA ja też zwiedzałem wiele zabytków:) postanowiłem zaliczyć wszystkie latarnie morskie na wybrzeżu:) mam piękne stempelki w książeczce PTTK ^^ ja miesięcznie robie gdzieś z 500 km jak nie wiecej na rowerze:) bardzo to lubie lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...