Skocz do zawartości
tymbark

[Archiwum] Lagi ...

Rekomendowane odpowiedzi

SIema wszystkim,

od ostatnich dni mam problem a mianowicie: L A G I ...

kiedy gram zacina mnie i po paru sec normlanie i tak co chwile ... kiedys tak nie mialem

ping normlanie 30~60 mam gg off.

Moze ktos poradzi ?

lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz robaka, przeskanuj kompa dr.web, przejrzyj rejestr. Jak to nie pomoże to znaczy, że wina od strony dostawcy internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak lepiej sformatować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kompa nie dlugo na smieci leci xD bo juz nie wyrabia ;D ale przeskanuje kompa to zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatraczki wyczyść z kurzu i wgl całego kompa tez tak miałem kiedyś jak miałem starego kompa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odśwież system czyt. reinstal :) na pewno pomoże :) możesz poszukać na necie także jak pomniejszyć ping w cs (dużo wątków) bo 30-60 to jest duży ping :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki choke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odśwież system czyt. reinstal :) na pewno pomoże :) możesz poszukać na necie także jak pomniejszyć ping w cs (dużo wątków) bo 30-60 to jest duży ping :)

Ja tak samo mam i do tego steam lost cennection a jestem swiezo po formacie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam problem jak leniwiec , dokładnie taki sam , a też miałem 4 dni temu formata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiedz od jakiego dostawcy neta masz?.Jak neo to możliwe że oni narobili problemu (sam tak miałem).Zmieniałeś ostatnio prędkość neta??(na większą lub mniejszą??).Następnie możliwe że masz jakiegoś wirusa lub robaka ale nie formatuj od razu kompa tylko przeskanuj dyski np Spybot-em.Ale jedno jest pewne jeżeli dostawca neta nawala to nawet nowy komp nie pomoże :faja:

Leniwiec & h1n2

Jeżeli wyskakuje wam steam connection lost to musicie opuścić wszystkie grupy do których należycie na steamie i zrestartować kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze powiedz od jakiego dostawcy neta masz?.Jak neo to możliwe że oni narobili problemu (sam tak miałem).Zmieniałeś ostatnio prędkość neta??(na większą lub mniejszą??).Następnie możliwe że masz jakiegoś wirusa lub robaka ale nie formatuj od razu kompa tylko przeskanuj dyski np Spybot-em.Ale jedno jest pewne jeżeli dostawca neta nawala to nawet nowy komp nie pomoże :faja:

UPC 25 mb nie zmienialem , wirusow nie mam . Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leniwiec wejdz w Start/Uruchom/wpisz: cmd.exe wyskoczy ci czarne okienko w nim wpisz : ping onet.pl -->potem pokaż wyniki:)(zrób ss)

//Kugell007:Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...