Jump to content
Sign in to follow this  
Jackpot

Statystyki graczy na serwerze

Recommended Posts

Hej,

jakieś 7 lat temu grywałem na niemieckim serwerze CSa o nazwie CamperFotzen w skrócie CF.

Serwer ten nie istnieje już od dosyć dawna, ale co mi się bardzo podobało - na stronce tego serwera znajdowały się obszerne statystyki dla każdego z graczy uaktualniane bodajże raz na dobę.

Postaram się z pamięci napisać jakie statystyki były, a więc:

- czas na serwie (ile graliśmy)

- zabici

- ilość śmierci

- rozbrojenia (udane i rozpoczęte)

- podstawienia bomb (udane i rozpoczęte)

- uratowani zakładnicy

- headshoty

- zadane obrażenia

- otrzymane obrażenia

- team kills

- samobójstwa

powyższe statystyki były dostępne z podziałem na mapy, na ct/t oraz trzymane przez nas/przeciwników bronie

statystyki obrażeń były dostępne z podziałem na części ciała w które strzelamy/dostajemy oraz na bronie

- można było zobaczyć nasz stosunek kills/deatch w zależności od tego jaką bronią władamy

- można było zobaczyć jaką bronią najczęściej zabijamy i od jakiej najczęściej giniemy (dostawaliśmy listę broni i przy każdej broni deatch, kills, ratio, itd.)

- można było zobaczyć ile razy zabiliśmy kogoś z granata

dodatkowo mieliśmy informacje kogo ile razy zabiliśmy i od kogo ile razy zginęliśmy a więc można było zobaczyć:

- kogo pokonujemy z łatwością (np. 20 razy go zabiliśmy, a on nas 1 raz)

- kto jest naszą zmorą (odwrotnie do powyższego)

- kogo zabiliśmy wyjątkowo dużo razy

Główna strona statystyk to lista graczy uszeregowana stosunkiem kills/deaths z pominięciem nowych graczy (żeby nie było kogoś który zagrał raz, zabił i nie umarł, a jest na pierwszym miejscu).

Moje pytanie do wszystkich zgromadzonych - czy myślicie że takie statsy do ciekawy pomysł?

Pytanie do adminów jeżeli innym ludziom się podoba - czy zbieranie takich statów wymaga jakichś dużych nakładów (software, większe obciążenie serwerów/stronki), których nie udźwigniecie?

Pozdrawiam

Jackpot

EDIT:

no fajnie, napociłem się a staty są dostępne na http://www.ps1.home-edition.eu/ :)

hehe :) tzw psychostaty ;d

//Kugell007:Są psychostaty. Temat raczej nie będzie się rozwijał ,więc zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...