Skocz do zawartości
Ptasznik

Parzony boczek <3 , brawo dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Parzony boczek <3

Nick w grze:PtaszniK

Data zdarzenia:19.06.2011 ok 12:10-20

Opis sytuacji: Nam pie inferno , szczegółów nie pamiętam bo na kacu jestem , idę nagle ban że na sh gram , MÓWIĘ I POWTARZAM LAG . POZDRO DAL ADMIA KTORY NIE POTRAFI ROZRÓŻNIĆ LAGA OD SH !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ludzie nie są doskonali. Każdy może się pomylić tak więc nie krytykuj pracy ludzi którzy starają się utrzymać porządek na serwerze. Dostałeś UB ale w celu wyjaśnienia całego tego zamieszania poczekam na demo z HLTV żeby wyjaśnić czy aby na pewno nie "czitowałeś" bo 1 akcja bardzo przykuła moją uwagę. Gdy demko będzie dostępne okaże się czy dostaniesz bana z powrotem bo przynajmniej moim zdaniem wydawało mi się że użyłeś Sh w jednej akcji ale cóż może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał czitować to bym się starał o ub ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bana dostałeś bo 1 akcja była dla mnie dziwna. Chodzi mi o 3 rundę gdy zabijam 2 osobników a potem strzelając w ptasznika ten ucieka z linii strzału w zadziwiająco szybkim tempie. Jeżeli możecie obejrzyjcie demo z perspektywy gracza parzony boczek a nie ptasznika. Jeżeli ban dałem omyłkowo to przepraszam ptasznika i proszę o od banowanie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj czas gdzie jest ta podejrzana akcja. Bo calego demka raczej nikt nie bedzie ogladac. A nie chce mi sie czekac az do 3 rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak odpalisz sobie demko przez "viewdemo" to od 4 minuty zaczyna się podejrzana akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty, nie ma co oglądać, mała ścinka była.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...