Skocz do zawartości
kwas

Podanie o admina kwas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kwas

Staż w cs'a: hm.. z rok czasu

Wiek: 25

Ile dziennie grasz na serwerze: zależy ale staram się być co dziennie

Znajomości AMXX: Stary jestem ale szybko się uczę :)

Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem ale mam dużo doświadczenie w tego typu grach ;]

Gdzie masz admina:Może tu ??

Dlaczego właśnie ja: Wg mojego skromnego zdania jestem obiektywny, mam doświadczenie w tego typu grach, lubiany ?? hm.. tego akurat sam nie mogę ocenić xD

Kontakt: gg://3647330 marroxo2.pl

Nie rozpisywałem się zbytnio, skromnie i na temat, zresztą jak zawsze :)

//LEader: 3. Tytuł tematu powinnien informować pozostałych użytkowników o treści wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, często grasz, kultura przyzwoita i wiek to duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie od dziś, skill jest, z kulturą nigdy nie było problemów. Wieeeelki plus to wiek.

Podstawy AMX to pestka :)

Duże TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek na plus,skill też niczego sobie,a kultura no właśnie czy to ty mnie ostatnio przypadkiem nie obraziłeś??Dlatego jestem na Niee!.

Edycja

Z mikrofonu trzeba umieć korzystać dlatego nawet nie raczego tego komentować. Krzykacze i dzieci nie powinny jego mieć.

Pozdrawiam

No właśnie więc o co Ci chodzi??

Edycja

jakiś dzieciak ( wnioskuje to po głosie ) przy tym krzycząc do mikrofonu, aż uszy puchną. Tak więc kazałem mu " zamknąć mordę " i tyle.

Hola hola kolego ja nigdy nie krzyczę do micro używam micro kiedy muszę i nie wmawiaj mi czegoś czego nie zrobiłem.

Edycja

Widzisz kwas nie chciałem robić Offtopicu ale Creator potwierdził wszystko łyso Ci teraz??Gdzie ty słyszałeś krzyki??powiedz mi nie udało się co...hahaha :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mikrofonu trzeba umieć korzystać dlatego nawet nie raczego tego komentować. Krzykacze i dzieci nie powinny jego mieć.

Pozdrawiam

Edycja

Nie będę robił z tego off topica, nie miejsce na to, wyraziłeś swoje zdanie bardzo je szanuje ale nie będę już z Tobą dyskutował na ten temat. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak Ci powiedziałem bo, aż tak Ciebie to ciekawi to napisz priva.

Edycja

Gram na Batonie od początku odkąd gram w CS. Z nikim nie mam problemów, jestem raczej lubianą osobą na serwerze ( wystarczy popytać ). Ale nie przepadam jak ktoś mi na FFA każe grać po swojemu w dodatku jakiś dzieciak ( wnioskuje to po głosie ) przy tym krzycząc do mikrofonu, aż uszy puchną. Tak więc kazałem mu " zamknąć mordę " i tyle. A, że chłopak jest adminem i poczuł się przez to gorszy, zaburzyłem jego samo ocenę to przykro mi bardzo. To, że ktoś ma panel sterowania to nie znaczy, że jego też nie obowiązują pewne zasady.

Dla mnie ten temat jest już zamknięty.

Edycja

Z nieba sobie tego nie wziąłem, tym bardziej że jak ktoś ze mną gra to wie jaki jestem - zdecydowanie spokojny facet i nie wymyślam sobie czegoś. Nikt ze mnie kłamcy nie będzie robił. A oskarżeń nie rzucam na wiatr. Nie mam dowodów bo musiał bym grać wiecznie z recordem, a tak sie nie da także niech Ci będzie : "ja nigdy nie krzyczę do micro używam micro kiedy muszęi nie wmawiaj mi czegoś czego nie zrobiłem" innej odpowiedzi się nie spodziewałem szczerze mówiąc :)

//LEader: Wszystkie posty Zostały zmienione w jeden aby obyło się bez kar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak wiek kultura i skill :D duże tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jestem adminem i może moje zdanie jest tu mało istotne itd ale wydaje mi się,że grałem w tym czasie w CS'a i jak mnie pamięć nie myli była to mapka NUKE. Graliśmy w Terrorystach i Zazi powiedział by iść przez pochylnie a Kwas wtedy dał do zrozumienia wulgaryzmami ;] że gra po swojemu. Hymm... no prawdzie mówiąc do tamtej pory gdy grywałem razem z Kwasem to nie było takich sytuacji być może był to jego zły dzień. Mógł to wytłumaczyć spokojnie ale może poniosły go emocje. Zostawiam decyzje górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli innych skarg nie ma, to myślę że można dać szanse tej osobie. Jak grałem i był on na serwerze, to nie stwarzał jakiś problemów. Lepiej dać admina komuś kto ma lat 25 niż 14, takie moje zdanie i wydaje mi się, że wielu innych osób. Nikt nie jest doskonały, także mam nadzieje, że się to nie powtórzy i jestem ZA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże tak :) same plusy piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Chłopak spokojny i ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

wiek +

kultura +

skill jest i to duży +++ czat1

polać mu piwo piwo hehe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jestem na NIE, gdyż ten ban za obrazę Zazi 'ego za bardzo mnie razi w oczy. Może spróbuj na 2#?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...