Skocz do zawartości
KJoHnY

LEniwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:Leniwiec

Nick w grze: KJoHnY

Data zdarzenia: 2011/07/05

Opis sytuacji:

Witam może nie jestem jakimś stałym graczem batona ale chciałem być widocznie nie można bo Admin Leniwiec nadużywa Admina po pierwsze chłop nie ogarnięty stoi i blokuje to mu fakt przyznam sie powiedziałem pajacu odsuń sie bo blokujesz dostałem kicka a później bana podobno za kolejne bluzgi a po drugie podobno po 22 można klnąc z umiarem?moze mnie ponioslo odnosnie zbluzgania gracza ale no nie raz sie nie da jak stoi taki kolo ciebie i blokuje a przez niego giniesz.pzd

//Kugell007:Przenoszę do odpowiedniego działu ,mamy dwa serwery FFA ,więc sprawdź dokładnie na przyszłość gdzie umieścić dany wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szło by się kłócić bo przeklinać po 22 można. A z tego co wiem to na moim zegarku było jakieś parę minutek po 22. Jeśli nie było obrazy gracza to jestem za UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać była obraza gracza ponieważ sam się przyznał :D więc ban jak najbardziej słuszny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZytaj ze zrozumieniem nie da sie nie przeklinac w takich sytuacjach widze ze ty Leniwiec nigdy nie przeklinasz normalnie ojciec Rydzyk sie znalazl tak jak pisalem nie da sie w takich sytuacjach nie przeklinac.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów mam powtarzać każdy w mojej sytuacji by tego pana co blokował zbluzgał zginałem przez niego przy statach 11:1 wiec mnie poniosło (każdego by poniosło) a admin mógłby byc trochę bardziej wyrozumiały.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol .

Ziomus ty go zwyzywakes . wszedles na serwer i znowu zaczoles znowu odgrywac sceny i dostales bana na 1 h , zebys sie uspokoil. Bardzo fajna skarga. Kieor mowilem ci , ze dostal bana za caloksztalt. Gdys trafil na kogos innego dostalbys bana na kilka dni . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj robisz wielkie halo za to że dostałeś bana na 1h nie rób sobie jaj ban dawno temu minął i idź sobie pograj i nie mów tu ogółnie jak każdy by się zachował bo niektórzy mają trochę więcej kultury od Ciebie i by się tak nie zachowali więc nie gadaj tutaj bzdur i się nie tłumacz tym że Cię zablokował bo to nikogo nie obchodzi zwyzywałeś i dostałeś bana i się ciesz że tylko na godzinę bo ode mnie na pewno byś dostał większą karę i by nie było żadnej dyskusji. Wydaje mnie się że temat został wyczerpany i można to zamknąć a pan nerwowy niech meliske piję i na drugi raz ugryzie się w język dziękuje dobranoc.

//Kugell007:Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...