Skocz do zawartości
chikwaikwai

Nowy zawodnik we Frag eXecutors :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie, ale w szeregach najlepszej polskiej drużyny pojawił się nowy gracz. Zamiast Neo od dzisiaj będę w niej występować ja :D Oto dowód:

[hsimg]http://i54.tinypic.com/2j0jw9z.jpg[/hsimg]

Jeszcze jedno zdjęcie, więcej wrzucać nie mam siły:

[hsimg]http://i55.tinypic.com/1evsyc.jpg[/hsimg]

No a tak teraz już całkiem poważnie, to Neo ma się dobrze i pewnie gdybym go o to ładnie poprosił, to mielibyście od niego pozdrowienia, ale wolałem nie robić z siebie głupka :D Foty strzeliłem przy okazji dzisiejszego (a właściwie już wczorajszego) meczu POLSKA-SZWECJA w CS oczywiście, który miał miejsce w Sport Barze na stadionie Legii. Impreza promowała Europejski Finał WCG 2011, który odbędzie się w Warszawie już niedługo w Złotych Tarasach (nie mogę znaleźć dokładnego terminu).

Tak sobie pomyślałem, że może przy tej okazji zorganizować by kolejny zlot Home-Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no to ładnie widze :D hheeh tez bym chcial taka fote :d narazie mam tylko podkladke pod myszek Fx-ow ;p cool cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo prosic ;) by byla reklama dla sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pojechałby, pojechałby na taką imprezę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO nadajesz by zastąpić Neo:).Ale zawaliłeś że nie załatwiłeś z nimi jakiegoś mixa na naszym serverze , ani żadnych pozdrowień lol3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta szybkie 13 rund by bylo. Chyba , ze chcieliby sie posmiac to zagraliby 2 mape ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wpsiywal co runde Kill żeby nie nabijali sobie fragów :D hahaha :strzela: :strzela: :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...