Skocz do zawartości
marki

kolory

Rekomendowane odpowiedzi

Kto zabronił używać kolorów i ciekawi mnie czemu?

Przeglądając regulamin znalazłem też b. ciekawy pkt

7. Nie piszemy dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku.

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co przychodzisz raz na ruski rok żeby napisać jeden temat? A twoją sprawę fufek-marki to olewasz co? fufek-marki-t4354-15.html

Ale od początku (Teraz będę cytował szkoda tylko że według rozumowania twojego brata -może ciebie bo tutaj też może się zamieniacie- to jest "wyciąganie zdania z kontekstu")

Kto zabronił używać kolorów i ciekawi mnie czemu?

H@ i nie wszystkich kolorów tylko zielonego i czerwonego których używamy do opierniczania użytkowników, a dlaczego to masz na pewno do niego gg to się spytaj (może dlatego żeby użytkownik się nie mylił czy to tekst moda czy usera? Ekspert od forum a nie wie).

7. Nie piszemy dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku.

Chodzi tu o pisanie na capsie, ciężko to pojąć co nie? A że jest napisane jak jest to nie moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale i tak dziwne wg mneu to :)

na forum jestem tak często jak mogę (nie zawsze się loguje) a sprawa już jest wyjaśniona. Tego wątku, co za linkowałeś muszę przyznać nie widziałem, gadałem o tym z Batonem na gg.

Przepraszam, że się ośmieliłem Wielki Moderatorze Forum HE Leaderze zadać pytanie.

Moderuj dalej bo ludzie Ciebie potrzebują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że tego wątku nie widziałeś, skoro widać tylko ostatnich 5, a ciężko przeglądać całe forum i szukać nowych postów, gdy na stronie głównej nie ma ikonek, które nowe wpisy pokazują. Nie wiem ile przyjdzie nam na to jeszcze czekać.

Dział sprawy techniczne, więc mam nadzieję, że małe zejście z tematu mi wybaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę mnie poniosło przepraszam z mojej strony (chodzę ostatnio zdenerwowany przez incydent z "straceniem przytomności"), jednak my też chcemy wiedzieć jak to jest z tobą i fufkiem a w zamian dostajemy inne tematy.

Co do głównego wątku:

-Jak masz jeszcze jakieś pytania/propozycje co do forum wal śmiało

-Dziękujemy za zwrócenie uwagi na niedociągnięcia w regulaminie.

Chiki, masz przecież "nieprzeczytane posty" nad 5 ostatnimi tematami, jeżeli ci chodziło o coś innego nikt ci nie zabrania tworzenia tematu na temat niewygody w szukaniu tematów. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...