Skocz do zawartości
Jestem Bogiem~~

Konkurs aka Turniej BatonServer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż, że dogadałem się z Adminem Fuck The System to umożliwił mi prawo bym mógł ogłosić, a raczej jak na razie zaproponować turniej, który odbywałby się właśnie w naszym okręgu - BatonServers.

Myślę, że może to być dobra zabawa, nie wiem jak Wy, ale być może Nasi Admini zgodzą się na wydanie jakiejś nagrody, tego akurat ja nie wiem, ale byłoby to dobre by zachęcić Was do tego by uczestniczyć w tym turnieju.

By uczestniczyć w tym turnieju potrzeba 5-osobowej drużyny - wybieracie sami, macie wolną rękę. Może to być i non-steam i steam, LECZ uwaga, mecz będzie oglądany przez sędzi, którzy zostaną pewnie wybrani i mają doświadczenie w odnajdywaniu cheaterów, więc bądźcie bardzo ostrożni jeśli macie cheatować, ale nie uważam by to było uczciwe, a i tak jeszcze na marginesie - srogo to będzie Was kosztować jeśli Admini wyczają cheata.

Jeśli TO będzie zaakceptowane przez Adminów jak i graczy, mogę osobiście rozpisać zasady turnieju, mam w tym doświadczenie, robiłem to nie raz.

Pomyślcie i zadecydujcie,

pozdrawiam,

Jestem Bogiem~ .

P.S

Nie wiem dokładnie w jakim to rządku napisać, ale myślę, że ten będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! A pozostałych członków drużyny mogę wybrać z poza okręgu Home-Edition?

I jeżeli miałby się odbyć taki turniej to admini nie powinni w nim uczestniczyć tylko wszyscy sędziować, i najlepiej będzie zrobić taki turniej w sobotę. Gdzieś o 18.

PROPOZYCJE NAGRÓD :

1. Kapitanowi drużyny cd-key steam do cs 1.6 + darmowy slot na 7 dni.

+

Dla 4 pozostalych członków tygodniowy darmowy slot.

2. Kapt. drużyny cd-key steam do cs 1.6

+ Dla 4 pozostałych członków 3 dniowy darmowy slot.

3. Kapt. drużyny doładowanie pieniężne w sklepiku home-Edition za 30zł/ pkt.

+ Dla 4 pozostałych członków drużyny 1 dniowy darmowy slot.

DLA NAJLEPSZEGO TT i CT:

+ Serwerowa podkładka pod mysz.

DLA NAJLEPSZEGO FRAGERA:

+ Koszulka home-Edition z napisem Counter-Strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bez sensu bo każdy będzie chciał być kapitanem i nikt się nie zgłosi :x

Pomysł dobry ale nagrody inne i admini powiini zdecydować ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez za tylko faktycznie te nagrody moglyby byc inne.. nie wiem jakos inaczej porozkladane..z reszta admini myslcie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Czekamy na decyzje batona i adminów.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za . ale jak zrobic zeby podczas meczu na serwer nie wchodzily ni eproszone osoby ? Mysle ze wyjsciem z tego problemy bylo by zakladanie na kazdy mecz innego hasla ktore by znali tylko uczestnycy. Oraz wylączenie PTB jesli to mozliwe .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli turniej ruszy, to serwer nie będzie miał wgranego amxx (czyli np. pluginu PTB).

Nagrody fajna sprawa, ale wiecie ile mnie i batona kosztowały podkładki? Jeżeli turniej miał by ruszyć, to dla wszystkich bez wyjątku, czy to admin czy też zupełnie obca osoba. Ja bym był za wymogiem konta steam, nie zbanowanym. Drużyny mogły by zapłacić wpisowe, np. po 15zł (3zł od osoby), nie jest dużo, a w tedy nagrody by się jakieś znalazły.

Mały problem, ja, jako osoba mieszkająca w Szwecji, niestety nie mam jak wpłacić nawet 5 groszy. Jeszcze przecież można zrobić bez nagród przecież? Prawie sami materialiści się tu prawie odezwali szczerzę mówiąc jak tak sobie czytam, a tak po za tym to macie parę serwerów, więc myślę, że nie będzie problemów by odłożyć jeden serwer na zabawę?( tak wiem, tu już troszkę napisałem nie na temat, który cytuje :P) Hmm.. Co do wymogu STEAM'a.. Na moje to nie, CHYBA będzie wtedy mało uczestników, ale kto wie, można spróbować, mam STEAM'a, więc mi to bez różnicy.

Otóż, że mam dosyć spory staż w counterze - mogę zostać sędzią i pomóc w całym organizowaniu tego turnieju, nie chciałbym zabierać zabawy innym graczom, ale to jeszcze sobie przemyślę, bo lubię takie zabawy :D

No to już pora spać,

dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Sądzę, że ze wpisowymi kazanek ma rację. Ale pozostaje pytanie jaki turniej czy w regionie batona w jakimś mieszkaniu/hali czy przez sieć.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Sądzę, że ze wpisowymi kazanek ma rację. Ale pozostaje pytanie jaki turniej czy w regionie batona w jakimś mieszkaniu/hali czy przez sieć.?

Tak turniej zorganizuje Baton w piwnicy swojego domu, lol2

Proste, że przez neta. Poza tym nie będzie trzeba "zamykać" jednego z serwerów, ponieważ mamy do dyspozycji serwer 12 slotowy do grania mixów.

Turniej powinien być 5/5 steam i non steam = więcej teamów. Ja jestem za wpłaceniem drobnego wpisowego, nagrody = większa rywalizacja.

Moim zdaniem grać mogą osoby, które spełniają jeden z warunków:

- są zarejestrowane na forum od np miesiąca,

- mają przegrane kilkanaście godzin na serwach,

Ewentualnie 1 osoba w teamie, może być z poza społeczności H-E.

Oczywiście turniej w formie ligi, nie tak jak ktoś wyżej pisał, że wszystkie mecze w jeden dzień haha :matrix: :matrix:

Ciekawe czy ktoś to ogarnie, bo łatwo jest rzucić pomysł, a z realizacją bywa różnie. W każdym razie powodzenia :P :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Sądzę, że ze wpisowymi kazanek ma rację. Ale pozostaje pytanie jaki turniej czy w regionie batona w jakimś mieszkaniu/hali czy przez sieć.?

Moim zdaniem to jest świetny pomysł z rozegraniem turnieju w domu Batona, nie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Sądzę, że ze wpisowymi kazanek ma rację. Ale pozostaje pytanie jaki turniej czy w regionie batona w jakimś mieszkaniu/hali czy przez sieć.?

Tak turniej zorganizuje Baton w piwnicy swojego domu, lol2

Proste, że przez neta. Poza tym nie będzie trzeba "zamykać" jednego z serwerów, ponieważ mamy do dyspozycji serwer 12 slotowy do grania mixów.

Turniej powinien być 5/5 steam i non steam = więcej teamów. Ja jestem za wpłaceniem drobnego wpisowego, nagrody = większa rywalizacja.

Moim zdaniem grać mogą osoby, które spełniają jeden z warunków:

- są zarejestrowane na forum od np miesiąca,

- mają przegrane kilkanaście godzin na serwach,

Ewentualnie 1 osoba w teamie, może być z poza społeczności H-E.

Oczywiście turniej w formie ligi, nie tak jak ktoś wyżej pisał, że wszystkie mecze w jeden dzień haha :matrix: :matrix:

Ciekawe czy ktoś to ogarnie, bo łatwo jest rzucić pomysł, a z realizacją bywa różnie. W każdym razie powodzenia :P :konik:

Nie podoba mi się pomysł z przegranymi godzinami i zarejestrowaniem sie przez miesiąc. czat2

KAPITAN drużyny powinien spełniać te wymogi (byc zarejestrowanym i mieć 15 postów i mieć przegranych choć 20h) a reszta drużyny nie... bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chik uważam, że jeszcze lepiej może zamówić neO i reszte żeby też grali?... ludzie taki turniej się nie uda nie rozumiecie? Możemy zrobić mecz Users vs Admins, ale ten WASZ turniej jest bez sensu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to :D

Mecz userzy vs Admini ;p

Jak co mogę ogarnąć 4 grajków z H-E oczywiście pro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chik uważam, że jeszcze lepiej może zamówić neO i reszte żeby też grali?... ludzie taki turniej się nie uda nie rozumiecie? Możemy zrobić mecz Users vs Admins, ale ten WASZ turniej jest bez sensu:)

yyyy chyba raczej nie bo jak adminom coś źle pójdzie mogą dać komuś bana.... bezsensu taka liga/turniej...

I, że jeszcze amidni all to najlepsi gracze na H-E. oprócz :jupi: Monisi :)) ^6 hehe xD ban2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yyyy chyba raczej nie bo jak adminom coś źle pójdzie mogą dać komuś bana.... bezsensu taka liga/turniej...

hahaha :hahaha: padam:D

Nie z chodźcie z tematu.To ma być turniej a nie jeden mecz.Dlatego Users vs Admins odpada.

Trzeba ustalić jedną propozycję żeby już ustalać kolejne rzeczy co do turnieju(kto, gdzie,jak) a nie wypisywać miliony pomysłów.Ludzie konkrety:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej jestem za ;] 5n5 sedzia hltv(jesli taki wymog bedzie:D) ns/s nagrody +/- obojetne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100 % zgadzam sie z Polem nagrody obojętnie.... a turniej jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są za, kto się bierze za organizację w takim razie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bogiem napisal ze robil to kilka razy cwikla napalony to stworzcie wspolna konstrukcje:D przepraszam za pismo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem też za zdaniem pola ale trzeba stworzyć nowy wątek ze wpisywaniem sie drużyn to ja moge urządzić za pozwoleniem waszym i byście podali warunki przyjęcie do turnieju. ( kpt.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też jestem za ale ... nagrody jak koledzy wyżej powninny być delikatnie rzecz biorąc ........ inne ...

//kornikooss: Turniej będzie w ferie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...