Skocz do zawartości
tymbark

[Archiwum] co lepsze nokia czy iphone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zakupic telefon i teraz wybralem sobie dwa i nie wiem ktory z tych dwoch mam wybrac ;] wiec o pomoc pisz do was ;d

co lepsze

iPhone 3 8Gb albo 16Gb

czy

Nokia n97??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli iphone 3 to tylko wersja GS.

Więc iPhone > Nokia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej HTC Desire or Samsung Galaxy S? o wiele lepsze telefony. Nokia podąża utartymi szlakami symbiana którego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Phone 4, sam posiadam i jest elegancycki ;D

A najlepiej to weź Nokie 3310(GPS, TV, Wi-FI, do 1TB pamięci i nie rozwala się po upadku z pałacu kultury ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nokie n8 i ma to wszystko czego potrzebuję bralbym nokie, chociaz, ze iphone jest lepszym modelem i marka, ale jego cena nie spada. A tak ogolnie to samsung galaxy s2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie czytałem nawet do konca wszystkich postów ale iPhone jest bezkonkurencyjny!!!

Miałem juz 3 iPhone najpierw 3G potem 3GS a skończyłem na czworeczce i jestem w 100% zadowolony.

Gdy jest dobrze zjailbrekowany to mozna naprawde posiąść super zabawkę .

Np nawigację Tom Ton gratis i mozna zmienić wyslac jest potężny pływał nawet w wannie

spadł kilkarazy zabiła mu sie szybka ale dalej działał .

Zona ma nokie n7 tzn miala raz jej spadł i ta klawiatura sie utrwala i lipa.

Inwestujcue w iPhone dostarczy duzo frajdy nawet zwykle surfiwanie w necie jest wygodniejsze niż na nokii także iPhone number one!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokie n97 odradzam:/ mam ja w swojej kolekcji i po tygodniu wyladowala w szufladzie, wiesza sie, jest wolna;/ i niby klawiatura fajna, odstepy miedzy klawiszami spore to zle sie pisze. Lepsza juz jest c6 przy pisaniu, wygodniejsza klawiatura ale tez mulasty tel;/ Polecam Ci jakis tel z androidem, owiele lepsza zabawka:)Sam mam obecnie nokie e7, dobra zabawka ale symbian;/ Zrob tak jak ja i kup klasyk nokie 6310i, to jeden z telefonow ktorego uzywam, baterii zaden inny nie przebije:D To jedyna nokia warta polecenia:) nic tego pieknego zabytku nie przebije:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...