Skocz do zawartości
Game

Podkładki czy warto inwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Czy warto kupić jakąś lepszą podkładkę pod mysz np. Razera lub SteelSeries? Jakie są różnice? Oprócz oczywiście cenowych między tanią podkładką, a firmową? Ja osobiście gram na jakieś reklamującej firmę. I mój Razer dobrze się na niej spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, czy wolisz zeby myszka ci jezdzila na podkladce jak po lodowisku (podkładki szklane) czy lekko sie przesuwala (szmacianki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką szmaciankę za darmo i myszka nie jeździ mi jak po lodowisku. I moje pytanie jaka jest różnica między tą moją szmacianką za darmo, a takimi Razera za 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem ze po szklanych podkladkach myszka jezdzi jak na lodowisku...a roznica jest taka ze ta za 60 zl ma lepsza powierzchnie i bedzie ci sie gralo na niej lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem że to gówno prawda że na takiej za 50zł się lepiej będzie grało że droższe nie znaczy lepsze. Ja mam podkładkę za 5zł szmacianą i jakoś normalnie mi się gra, a miałem kiedyś jakąś za 30zł i tak samo się grało tylko tyle że szybciej się zniszczyła bo tą mam już 3 lata i nadal cała. To jest takie głupie gadanie jak będziesz miał przyciemniane szyby w samochodzie to będziesz rajdowcem. Podkładka czy myszka nic Ci nie pomoże w tym czy Ty będziesz lepiej zabijał czy nie:D więc polecam podkładkę za 5zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładki maja to do siebie że tak za 5 zl szybko Ci się rozleci a taka za 70 zł będzie trzymać(chociaż i tak od tego reguły nie ma,mówię na własnym przykładzie).Kupiłem sobie niedawno podkładke Razera Goliathus (cena coś około 70zł na allegro), powiem wyśmienita podkładka,zrobiona z gumy a na przodzie materiał dla kontroli myszki(teoretycznie nie ma jej jak zniszczyć).Mam do niej myszkę także Razera model Abyssus(cena na allegro 140 zł a w Saturnie 333 zł).Razem wszystko współgra bardzo dobrze aczkolwiek jeżeli wcześniej nie grałeś na podkładkach a także myszkach o wysokich wartościach dpi musisz się przyzwyczaić.Czy daje Ci to jakąś przewagę?? hmm raczej nie bo to ty musisz grać dobrze jednak grać na takim sprzęcie to jest komfort grania i wygoda(ręka i nadgarstek się mniej męczą).Ja zainwestowałem i do tej pory nie żałuję. :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszkę posiadam Razera Deathadder i nie zgodzę się z opinią iż myszka nic nie daje. Podkładka mi się rozlatuje i właśnie się zastanawiam czy zainwestować w coś lepszego czy np. kupić batonową podkładkę. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiś dwóch lat posiadam Goliathusa Standart (największy rozmiar) i bardzo dobrze mi się gra, sieciowa podkładka jest wykonana z tej samej gumy tylko jest troszkę cieńsza co nie oznacza, że gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Qck medium i jest naprawdę fantastyczna. Gram na niej już z 4 lata i nie ma oznak zniszczenia, poza zabrudzonym logiem. Mi podkładka dużo daje, nie umiem grać na byle jakiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam podkładki i żyję. Jak dla mnie przedmiot zbędny. Do kolegi poniżej, jak grałem to też nie miałem :) :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam podkładki i żyję. Jak dla mnie przedmiot zbędny.

bo jak sie nie gra to podkladka jest niepotrzebna ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem ale pies mi ja zezarl. Treaz robie sobie przerwe od cs i nie bedzie mi potrzebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...