Skocz do zawartości
BoSkY

bOTas

Rekomendowane odpowiedzi

STEAM_ID_LAN 195.162.25.133

WH

Czekamy na screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski od kiedy to jest moda że na blackliscie dajemy tylko dane ale bez dowodów? Czemu nie mogłeś nagrać demka? Skąd mam wiedzieć czy na pewno zrobiłeś screeny a nie tylko tak się popisujesz? O i ostatnie dałeś mu info żeby dał screeny i dałeś link do forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasek, ja zrobiłem dokładnie to samo co Bosky. To nie jest Twój biznes wiedzieć czy admin zrobił screeny czy ich nie zrobił. Nie jesteś od kontrolowania adminów tylko od moderacji forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem też graczem i nie chciałbym żeby ktoś mnie na blackliscie umieścił bez powodu tylko by napisał fałszywe info że niby zrobił screeny których nie było to przynajmniej by zrobił screena że komuś robił screeny żeby fakty dać. Co McLovin może chciałbyś takiego bana dostać? A tobie nie pisałem bo nie lubie się powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasek, czy Ty myślisz , że my umieszczamy tutaj osoby nam niewygodne, pod pretekstem, że niby robiliśmy screeny ?? Blacklista jest po to, aby inni admini wiedzieli na kogo zwrócić w przyszłości uwagę. To, że ktoś tutaj będzie wcale nie oznacza, że już na serwer nie wejdzie. Ja raz chłopaka zbanowałem, dodałem demko, które okazało się niewystarczające i został odbanowany, ale inni admini już wiedzą, że powinni na tą osobę zwrócić szczególną uwagę. Także jak ten gostek pojawi się na serwerze to inni od razu będą wiedzieli, że należy przyjrzeć się, nagrać, screeny zrobić i ewentualnie zbanować. Nie rozumiem również Twojej postawy w tym momencie. Gramy ze sobą razem już tyle czasu i nam nie ufasz ?? Coś jest nie tak. Temat zamykam. Bosky i inni admini TP jak będziecie coś mieli na typa to odezwijcie się do mnie otworzę temat, abyście mogli wrzucić dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie dowody rozumiem nie pisac mi że niby się myliłem bo ja nic nie pisałem o kolesiu tylko o samej sytuacji dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...