Skocz do zawartości
Ptasznik

Proszę o pomoc i opinie ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w tym miejscu ma być dzieło . Mam 18 lat nie jestem karany ! A mamy 21wiek więc staroświeckość ludzi mnie nie interesuję , to że mam dziarę nie oznacza że jestem kryminalistą czy też recydywistą itp...

o.m.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas może nie jesteś, ale pracodawcy krzywo patrzą na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie chodzi po glowie napis w tym samym miejscu " CO cie nie zabije , to Cie wzmocni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę generator napisów dam Ci linka , zbieram sie do dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kazanek za szczere i przydatne opinie , może rzeczywiście muszę pomyśleć co sobie zrobić ... Jeszcze raz dziękuję ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob sobie zycie to walka kumpel sobie zrobil i calkiem fajnie wyglada :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może to chętnie przyjmę strony z wzorami , generatorami napisów wzorów tribalami , Lub pochwali się własnymi dziełami na swoim ciele , Jeszcze jak ktoś może opisać kosztorys zrobienia sobie dziary ^^ :faja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuaż w tym miejscu to wg mnie porażka ;) A jeszcze jak ktoś ma chudziutkie rączki to już w ogóle komicznie to wygląda. Nie wiem co ludzie chcą przez to udowodnić, ale ok, szanuję wybór innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam tatuaż na prawym przedramieniu . sa to trzy znaki wraz z cieniowaniem. miłość wiara i przyjaźń. zrobiłem sobie go aby uwiecznic sprawy dla mnie ważne i którymi kieRuje się w zyciu . pozdrawiam . co do twoich to kazan ma rację przemyśl to patrząc w przyszłość gdzie i jaki tatuaż chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam jeszcze " sporo ? " czasu przed sobą ;) Więc posłucha rad i doświadczenia waszego poczekam z wykonaniem i wyborem gdzie i co ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podobają obrazki, twarze itp a nie napisy ;p i nie w takich miejscach, popieram kazanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie mam jeszcze " sporo ? " czasu przed sobą ;) Więc posłucha rad i doświadczenia waszego poczekam z wykonaniem i wyborem gdzie i co ^^

SPORO? przecież za 1 rok i 21 dni koniec świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...