Skocz do zawartości
FuckTheSystem

marek lowca szparek przyłapany czy fts w błedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś nagrałem demo naszemu adminowi o nicku" marek lowca szparek" obserwowalem te osobe od dłuzszego czasu chciałbym się mylić bo naprawde go polubiłem . Admina podejrzewam o WH , dodam że sam mi się pózniej tego przyznał ale mogł kłamać.

Tutaj macie demko : http://www22.zippyshare.com/v/2156105/file.html

A tutaj krótki spis kilku wybranych akcji :

2:54 hs idealnie pod nogi 
4:34 ładne info 
5:37 skąd wiedział że to akurat ten padł . 
6:25 na 2x spowolnieniu widac że zaczal szybciej unosic do góry nim wyskoczył ct
7:30 nawet przy 16 bitach nie bylo by tamtego widac :)
od 7:47 do 8:00 sami to ocencie
8:35 mogł byc to przypadek ale znowu granaty prosto pod nogi ( wiem ze ktos tam mowil ze gala ale on zaczął rzucać prędzej)
10:08 sokoli wzrok :)
10:50 skąd ta pewnosć ze bs czysty 
11:01 nieco za szybko ?
12:39 przesuwa niżej nim pojawi się ct 
17:48 TEN DRUGI STRZAŁ PRZEZ MODEL TT bardzo ciekawy . 
18:15 hs prosto pod nogi 
19:36 na dowidzenia śliczne skanowanie /

Zostawiam to w wasze ręce i prosze o wyrozumienie że nie zbanowalem kilku osób za wulgi ale nie chciałem zeby się wydało ze admin siedzi na spec i ze wogóle jest na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ... poczekamy na opinie innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki FTS,

2;54 - można powiedzieć, że czysto, bo wcześniej było go słychać,

4:34 - info od boga

6:13 - podejrzane info o graczu z długiej

6:25 - ups za szybko,

7:47-8:00 odpalone

11.01 odpalone

Odbieramy admina i do pieca na bl i antycheat

;*X, na początku oglądnij, a nie komentuj bez sensu.

Z tego co widzę, to gracz o nicku marek łowca szparek na nsie grał, lecz IP zbanowane zgadza się z użytkowanym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to dziekowac baton za pomoc z forum.

Po pierwsze to nie gralem ja, tylko moj 14 letni kuzyn.... Chcecie to wierzcie, jezeli nie chcecie to nie musicie. Nikt do tego nie zmusza... Ale taka prawda... Przyjechal z rodzina w odwiedziny i ja bylem w salonie z rodzina a on przyszedl i zapytal czy moze sobie pograc.... Na co ja mowie czemu nie? On grywa u siebie w domu w csa, wiec mowie se graj. Nastepne pytanie czy moze grac na wh? Na co ja mowie sciagnij i sobie graj, mam zmienne IP wiec nie bedzie problemu... Ale nie myslalem, ze bedzie gral na tym serverze Batona, bo powiedzialem ze nie mozna... W dodatku nie wiem skad on go wzial bo nie mam go zapisanego na nsie... I na poczatku myslalem ze byl to ban na steama... NIe wiem... Robcie co chcecie ale chcialem przeprosic za to zachowanie... I przykro mi tylko z tego powodu, ze gralem tu dosc dlugo. Raz gralem lepiej, raz gorzej... Ale bez przesady odpalony nigdy nie gralem... nie mialem powodu, bo dobrze ogarniam csa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi tutaj nie pasuje w jaki sposób grał ten niby kuzyn 14 latek, niby na wh to by od razu przez ściany celował, a tutaj prawie jak profesjonalny cziter. Czekam na opinię innych jak to widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego komp, jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to ocenić po movemencie. Obejrzeć kilka dem marka i sposób jego gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi numer komórkowy do kuzyna, podaj dane osobowe dla sprawdzenia, gg.

Kazankova, zobacz czy ten sam styl gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nastepne pytanie czy moze grac na wh? Na co ja mowie sciagnij i sobie graj, mam zmienne IP wiec nie bedzie problemu...

Już za to jedno zdanie jestem za permem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WH to WH nie ważne czy grała mama, kuzyn, Ty czy pies. Nie ma nad czym myśleć jak tylko nałożyć bana i pożegnać marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci UB i admin powraca, mieliśmy już wiele spraw z tym, że ktoś z rodziny grał na czitach z adminów przypadek Olki:) i kogoś tam jeszcze (nie pamiętam), w tej sytuacji osoba(kuzyn), która zawiniła została potwierdzona głosowo, fejsbukowo i steamowo, nie mam zastrzeżeń co do autentyczności kuzyna.

Rada na przyszłość dla adminów i innych graczy - pamiętaj o konsekwencjach korzystania z komputera innej osobie. Następne takie wykroczenie przez marka - zabranie i zbanowanie na serwerze.

To samo tyczy się adminów, którzy wiedzą o tym fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cHYBA SOBIE KPISZ :) bylem na serwerze i wyraznie słyszałem ze ty się odzywasz :) potem pisałes ze mną . Na demku Też słuchać twój głos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje ale nie popieram tej decyzji ani troszkę. Takiego 14 letniego kuzyna to mogę zorganizować w 5 min i można go potwierdzać komórkowo facebookowo itd itp. Do tego dochodzi zdanie które cytował wcześniej chikwaikwai:

Nastepne pytanie czy moze grac na wh? Na co ja mowie sciagnij i sobie graj, mam zmienne IP wiec nie bedzie problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ze to nie możliwe żeby zdecydował się odpalić. To nie w jego stylu :]

Chociaż mogliśmy poczekać jeszcze na analizę Kazankovej czy "movement" się zgadza ... lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, zorganizowac osobe ktora mieszka 200km ode mnie? I nie komorkowo tylko poprzez dzwonienie na steam...

@Baton... dziekowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na demku słychac jego głos wyraznie słychac ze to marek a nie jakis 14 latek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec zabawy. Ode mnie masz bana na steama, plus lecisz na blacklisted.pl. Dobrze, że kazałeś mi baton obejrzeć jego inne dema ;) tego nawet nie oglądałam. Ale z 1 grudnia, jak grasz na steamie odpalony to już całkiem ładnieeeee :)

http://hltv6.niceshoot.pl/hltv15638/?po ... ir=cstrike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje . Wiedziałem co mowie byłem 30 min go obserwowałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo?

@ Kazankova mozesz wstawiac na bl'a. Chetnie zobacze co sie tam bedzie dzialo :)

//edit

i jeszcze jedno, jak mozesz dodac to na bl'a jezeli to byl ns?

//Kugell007:Post pod postem.+Ostrzeżenie.Choć zbędne , ale jest. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baton detektywa z Ciebie nie będzie :jupi: Czytaj aby lepiej weryfikować rodzinę adminów przy następnym takim przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Czytaj ze zrozumieniem mój poprzedni post. CZITOWAŁEŚ na koncie STEAM na którym masz ADMINA. 1 grudnia tego roku i zapewne przez jeszcze wcześniejszy okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSTAWI INNE DEMKO TO PROSTE NA KTORYM GRALES NA ST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...