Skocz do zawartości
st4ch

nowy myszaty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam gryzonia któremu już się nawet kabel wydarł, klawisze też już nie reagują i ogólnie z 5 lat mi już służył i czas na coś nowego.

Wynalazłem o takie coś

http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-oscar-x748-3200dpi-x7-748-i2001492983.html

(Mysz A4Tech XGame Opto Oscar X-748k) i zastanawiam się czy nie kupić.

Przemawia za tym cena , 54 blaszki bo chyba po to do Lbna pojadę xD

Następnie wielkość, mam prawie 2 m wzrostu i grabie mam potężne a ten gryzoń, a nawet szczurzysko wydaje się wielkie :jupi: Ponadto jestem leworęczny a ta zabawka wydaje się dopasowana do obu rąk.

No i DPI konkretne. Wcześniej miałem x-710 a4tech'a i naprawdę nawet 1000 dpi przy sens 2.0 mi starczał :)

Warto to kupować? Macie jakieś lepsze modele (max 100 zl stop> ) , a może ktoś posiada tego oscarka i pragnąłby się podzielić informacjami :D

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no :) powiem Ci stary ze wypatrzyles jak na moje oko dobra oferte . Ja bym bral , podoba mi sie . Oczywiscie to jest moje zdanie , poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych :). :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuuuuu straszne te klawisze;x jak tym strzelać w ogóle:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił Razer Deathadder mam ją od kilku lat i naprawdę świetnie się sprawuje działa bez zastrzeżeń i gdybym miał wymieniać to tylko na taką. ;) Jest nawet wersja dla leworęcznych http://allegro.pl/razer-deathadder-left ... 38151.html tylko 100 zł więcej byś musiał dać ale naprawdę się opłaca.

Kolejna często polecana to IE 3.0 (Chyba nawet złota piątka na nich gra) jednak trudno znaleźć tą mysz. Tu na ebayu znalazłem: http://www.ebay.pl/itm/Microsoft-Intell ... 1c1d65601f

Polecam także test myszek: http://pclab.pl/art28557.html

Trochę stary ale chyba jakaś super myszka nie wyszła od tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katarzynka

I tak mam wy****ane na te super mega dodatkowe klawisze, co najwyzej triple fire moze byc interesujacy i ciężarki zmieniające wagę.

@Tasiorek

Moze i jest zgrabniejsza. Ale

"Mysz idealnie dopasowuję się do graczy praworęcznych", a napisałem wcześniej że jestem mańkutem :jupi: ponadto oferta troszke droższa a gwarancja obejmuje zaledwie 12 miesięcy gdy tam miałem 24 :konik:

@Game

Rzucę okiem na ten test bankowo, a 199 blaszek jednak nie wyrzucę na mysz. Wiesz studentem jestem i jak widzę możliwość wydania takiego sosu na gryzonia to aż mnie zołądek, płuca jak i wątroba za serce łapią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na podsumowanie bry2

Pogadałem ze znajomkami, okazało się że jeden ma ten model .

Chłopaczek miał wcześniej deathaddera, obecnie ma własnie Oscara x-784k od ponad 8u miesięcy.

Myszka posiada ponoć 3200 dpi, ale powyżej 1600(realnie 1800dpi) występuje zjawisko interpolacji, czyli można to określić sczytywaniem o pixel za wiele niż realnie jest :/ (Myszka zamiast być dokładniejsza traci na precyzji..)

http://forum.purepc.pl/Klawiatury-myszki-joysticki-itp-f75/A4tech-X-748k-t279132.html (interesujący artykuł który naprawdę wiele wyjaśnia)

Aczkolwiek kolega gra na 1600 dpi właśnie i stwierdził że mysz mimo zakłamania w DPI na niższym już działa znakomicie naprawdę nie ustępując wiele droższemu, markowemu DA.

Grając w Wolfenstein:Enemy Territory masz dostęp do dokładnej tabeli celności z każdej broni, wcześniej miał acc ok 45%, teraz sięga nawet do 48 więc jest git :jupi:

Ponadto po pół roku siadła mu rolka, ale jak sam stwierdził najprawdopodobniej kurz ją zapchał :P

Dlatego sam też wyrnę się do sklepu, allegro i wydam te złotówki. Jak pogram trochę napiszę sprostowanie :)

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym Ci polecił Razera Salmose. Koszt rzędu 100 zł, ale ja mam swojego już z 4 lata i nie miałem z nim dosłownie żadnych problemów. Ani scroll się nie zacina, ani przyciski, ani laser nie szwankuje. 1800 dp, 1000 hz. Może są myszki w cenach około 100 zł, które mają jakieś 2600 dpi, czy więcej, ale to zazwyczaj jest zakłamanie.

Mysz jest niezniszczalna, bo upadała mi wiele razy ale nic nigdy w niej się nie psuło. Mysz jest zupełnie prościutka, bez żadnych profilowań i dodatkowych przycisków, więc jest zarówno dla mańkuta, jak i dla praworęcznego gracza. Jedynym problemem może tu być to, że nie jest wielka, ale spokojnie powinieneś dać sobie radę ją ogarnąć. Zawsze możesz iść do sklepu i zobaczyć.

Kolega ma tą mysz co wrzuciłeś w pierwszym poście i jak dla mnie jest strasznie nieporęczna (próbowałem na niej grać jak u niego byłem).

EDIT:

I jak kupujesz, nie napalaj się na takie bajery jak 6 rodzajów czułości itd. Z tego i tak się nigdy nie korzysta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda, jest niezła i zaledwie 1.5 cm'a krótsza od oscara aczkolwiek 2x droższa :P

A ja muszę Kazankowi miliony oddać :P

Choć pójdę jeszcze do sklepu, wezmę jedną i drugą do ręki, popieszczę i pomyślę :jupi:

btw dzięki za info jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...