Skocz do zawartości
Złoty

Dodatkowa mapa na serwer.

Czy dodajemy de_dust2_newyear na serwer?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodajemy de_dust2_newyear na serwer?

    • Tak.
      25
    • Nie.
      10


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z brakiem zimy za oknami proponuję wgranie na serwer zimowej wersji mapy de_dust2. Dzisiaj ją sprawdzałem i według mnie jest genialnie zrobiona. Jest zdecydowanie trudniejsza od zwykłego dusta, ponieważ odległość na którą widzimy jest ograniczona ze względu na panujące miejscami zamiecie śnieżne :) Z resztą co ja tu będę pisał, obejrzyjcie mapę sami i bierzcie udział w ankiecie. Prosiłbym o w miarę jak najszybsze oddawanie głosów, żeby ew. decyzja o dodaniu mapy wcześnie zapadła. Oczywiście mapy byłyby grane na przemian.

Link do mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko tej mapie.Na TaK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa mi sie podoba tak samo jak i pomysl :P . Jestem za tym zeby ja wgrac jaka drugą .

TaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na okres zimowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doda smaczku , na Tak =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za tak!! :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalam na yt i podoba mi sie : D jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddawajcie w ankiecie, po coś ona jest ! Nikt nie będzie przecież liczył postów na "tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, inferno się nie sprawdziło(!) :( więc mam nadzieję, że to tym bardziej nie przejdzie. :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować. Powiedzmy jeżeli do 14.01.12 bardzo zmniejszy się wiara na serwie, wtedy to ściągniemy. Grałem w ta mapkę i przyjemnie się w nią gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta przeszła, dodaję mapkę na serwer. Zostanie ona usunięta 21 marca, czyli z końcem kalendarzowej zimy. Jeśli mapa się nie przyjmie na ten okres to zostanie zdjęta wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za usunięciem, duża liczba graczy przychodzi na serwer aby pograć i poćwiczyć skilla na dd2, a nie w zimie gdzie nic nie widać przez "mgłę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za usunieciem. Na tej mapie nic nie widac z odleglosci, prawie ze nie oplaca sie kupowac awp. Mapa do kitu jak dla mnie. wpieniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa jest beznadziejna grałem o niebo lepszej był też śnieg i wgl ale nie było takiej mgły żadnych bezsensownych światełek i fajnie się na niej grało jak chcecie to mogę poszukać jej ale z tą mapą jest porażka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było głosować w ankiecie jak była a nie teraz płakać..

Ja jeszcze na niej nie grałem, ale widać nie ma czego żałować, nie potrzebne widzi mi się admina zostało spełnione ale mam nadzieję, że nie na długo..

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie płacze tylko stwierdzam fakty jest wiele zimowych mam na dd2 skąd mieliśmy wiedzieć że wybrana będzie taka... no chyba że była pokazywana czy coś ja nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skun twierdzisz ze jest mgła i światełka , weź pod uwagę że każdy widzi to samo i każdy ma utrudnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby racja ale większości osób jednak się nie podoba bynajmniej tak mówią podczas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra głosowanie było przed wrzuceniem na serwer, teraz pojawiły się głosy by usunąć, bo na prawdę mapa nie jest za ciekawa. Wolę grać zwykłego dusta2 24/7 niż taką mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunieciem mapy zimowej. Ale zanim to zrobicie bo jak wiemy kilku ludzi musi tez chciec usuniecia to niech mapy beda na zmiane a nie only dust2 newyear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno się zrobiło z po dodaniu tej mapy , jestem za usunięciem , wiele osób zamiast coś robić w tym kierunku po prostu trze japę na serwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wpowadzeniu tej mapy.

Można spróbowac ,jeśli przejdzie to będzie grana ,jeśli nie to nie będzie grana .

Amen.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles widac jak czesto bywasz na serwerze! Mapa juz jest dodana. Nie grasz na serwie to ci obojetnie. Wejdz i zobacz. Usunac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za usunieciem. Na tej mapie nic nie widac z odleglosci, prawie ze nie oplaca sie kupowac awp. Mapa do kitu jak dla mnie. wpieniony

Bo to mapa dla tych co ruszają dupę na serverze a nie kampią w jednym miejscu i czekają aż ktoś z przeciwników nagle wyjdzie.Patrząc na Twoją grę czasami to mnie zbiera na wymioty także się nie wypowiadaj.

Myślałem że ta mapa jest do kitu po ocenie kilku osób tutaj na forum mimo że wcześniej byłem za wprowadzeniem tej mapy(widziałem ja tylko na ss), ale wczoraj sam na niej zagrałem i powiem szczerze super mapa,uczy używania słuchawek i jak widać nie lubi kamperów co mi się niezmiernie podoba.

Skun twierdzisz ze jest mgła i światełka , weź pod uwagę że każdy widzi to samo i każdy ma utrudnienie.

Dokładnie. Mgła jest tu chyba głównym elementem tej mapy i to ją odróżnia od zwykłego dusta 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz ze ja za duzo kampie?? Jesli tak to chyba ogladales mnie jak bylem afk chyba. Jak ct raszuja to chyba moge troche powybijac i isc dopiero.Zawsze jak paka lezy to po nią ide zeby podlozyc czyli to nie jeste kampienie bo sie nie ukrywam przez cala mapę :). A tak poza tym Szczesliwego Nowego Roku i udanej zabawy w sylwestra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...