Skocz do zawartości
mysza

Żużel w Polsce i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako, że w żużlu idzie nam dużo lepiej niż w piłce nożnej, to chyba każdy wie, jednak ten sport jest dość mało popularny. Ja zacząłem chodzić na żużel 6 lat temu, zaczęło się od gali lodowej w Hali Olivii (Gdańsk). Teraz regularnie chodzę na mecze i jeżdżę na wyjazdy :) Mój klub to oczywiście GKS Wybrzeże i Sparta Wrocław.

Jak Wy oceniacie polski żużel, kto wg Was będzie miażdżył w sezonie 2012, kto spadnie do I ligi a kto awansuje do ELigi?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick 'mowi' sam za siebie ;) chociaz to ksywa,niema nic wspolnego z zuzlem :faja:

Nie wnosilbym nic do tego posta jakbym nie napisalal - GKS WYBRZEZE !! ;)

(btw tez pochodze z Gdanska :konik: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kto bd miażdżył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm mhm :hahaha: tylko Włókniarz :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyny sport którego byłem kibicem w mojej młodości :P Chodziliśmy z ojcem na każde mecze :> Niestety od dłuższego czasu drużyny w miarę rozsądnej już nie ma, bo kiedyś była w miarę dobra ;] Teraz: KMŻ Lublin, kiedyś TŻ Sipma Lublin, gdzie w tym klubie karierę w Polsce zaczynał Leight Adams i to był chyba pierwszy zagramaniczny zawodnik w polskiej lidze :D A tak, to jeszcze się przewinęli Hans Nielsen czy Lee Richardson nie licząc w miarę dobrych zawodników krajowych ;P Kiedyś się chodziło, ale te czasy minęło. Cieszy mnie jednak to, że Polska jest mocnym graczem na arenie światowej, i zawszę miło popatrzeć jak karają innych, w przeciwieństwie do patałachów, tzw "piłkarzów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...