Skocz do zawartości
Komornik-Częstochowa

Ponowne podanie o Admina Komornik-Czestochowa-RyBnIk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdecydowanie na TAK.

Komornik jest bardzo ogarnietym graczem, grac potrafi. Spewnoscia mozna powiedziec ze jest mily, i dojrzaly. Czesto go widuje na serverze, owszem nie jest nie wiadomo jak swietny w cs'a, ale wedlug mnie daje rade. Z tego co zauwazylem, jak trzeba pomaga na serverze z roznymi komendami.

Pozdrawiam ` iNq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę ze Komornik :kiss: stara się o posadę Admina hymm wiec:

Uważam że jest to osoba godna i zaufana nie mam żadnych przeciwwskazań, jestem przekonany że poradzi sobie jako jeden z Naszych kochanych adminów <3. I nie chodzi tu o to czy go lubię czy nie, czy potrafi grac czy nie, chodzi o podejście do gry i graczy, którzy nie zawsze graja FairPlay. Komornik jest dośc ciekawą osoba, wesoła ale zarazem konsekwentną, jest częstym gościem na DD2. Tak że JESTEM NA TAK. A to że inni piszą że nie umie grac hymm chyba ich to boli ze może zostac Adminem i po prostu są zazdrośni.

TAK.

________________

Over & Out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hymm chyba ich to boli ze może zostac Adminem i po prostu są zazdrośni.

bardzo mnie to boli;)

w takim razie dajcie mu już tego adma i patrzcie;]

czarnuch ogarnij łeb bo coś ci sie widzę troche poprzewracało;] zważaj na słowa dziecko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to Katarzynka masz wiecznie w ch878j do powiedzenia a w ogole nie grasz na 3, co Cie to w ogole obchodzi?. Komornik pozytyw, moze nie ogarnia bog wie jak ale admin sie przyda. Teraz gra tylko fts i fejm. A jesli czasem nie bedzie wiedzial czy ktos faktycznie odpal czy nie zawsze moze zrobic ss i nikomu nie dzieje sie krzywda.

ps. fufek trzym ryj jak nie grasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jestem na TAK . Komornik jest na serwerze 3-4 godziny dziennie , czasami zdecydowanie dłużej . Jest miły , kulturalny . Nie raz słysze jak upomina innych graczy którzy klną nim zdążę zadziałać ja. Denerwujące jest to że inni gracze niektórzy admini obrażają go po tym jak zwróci komuś uwagę słowami : " nie wypowiadaj sie nie jestes adminem i nie bedziesz " " zamknij r.. to zajęcie dla admina a nie bota" hmm a pożniej pretensje do mnie ze taka osoba leci z serwera . Zwrócić uwagę może każdy nawet osoba która jest 1 raz na serwerze . Komornik może skillem nie szaleje ale czy skill jest najważniejszy? Z czasem i wypełni luki w swoich umiejętnościach . Kandydat pisze mi na gg , steam , u@ osoby które według jego są podejrzane i nie pisze tego tak : " xXx ma aima banuj go " itp. jak 3/4 spamu :) ale pisze "mógł byś spr xXx bo wydaje mi się ze ma xXx ale nie jestem pewien " . Oczywiście nie jest też święty zdarza się mu nie zamykać jadaczki przez jakies 5 min non toper ;D ale sądze że się ogarnie sam :) jak to przeczyta . Sądzę że spisał by sie w roli admina , jeżeli nie to admina można odebrać . Proponował bym również by ogarnęły się osoby które nie bywają na OnlyDD2 . np. Katarzynka , chik...

Pozdrawiam . :*

pS.

Zapomniałem dodać : Jeżeli Komornik nie będzie pewien badz nie bedzie w stanie ocenic osoby to równie dobrze może liczyc na waszą pomoc tak ? ;) ma do tego forum , steam , wasze gg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się więcej nie wypowiadam, bo widzę, że osoby grające na 3# uważają, że tylko one mają monopol na rację. Tylko przypomnę, że nie oceniałem gracza pod względem jego zachowania na serwerze czy tego, że zgłasza czitów (bo na tej podstawie, to bym mógł podać nicki 3-4 lepszych kandydatów na admina, które także nierzadko do mnie piszą, również w sprawie 3#). Patrzyłem wyłącznie na jego statystyki i po nich widać, że po prostu nie ogarnia gry. Wątpię, że właściciel jakiejś firmy zatrudniałby na sekretarkę osobę, która nie potrafi nawet zaparzyć kawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może najwyższa pora na mnie.

Po pierwsze, przyglądałem się nie raz jego grze (gra jak początkujący) a w podaniu napisał 3/4 lata stażu w cs. Nie wiem jak wam ale mi tutaj coś śmierdzi.

Po drugie, jestem za tym żeby dać mu demo do oceny, myślę że to rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeżeli oceni poprawnie ja, i pewnie katarzyna oraz cziki będą na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może najwyższa pora na mnie.

Po pierwsze, przyglądałem się nie raz jego grze (gra jak początkujący) a w podaniu napisał 3/4 lata stażu w cs. Nie wiem jak wam ale mi tutaj coś śmierdzi.

Po drugie, jestem za tym żeby dać mu demo do oceny, myślę że to rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeżeli oceni poprawnie ja, i pewnie katarzyna oraz cziki będą na tak.

nic ci to nie da bo demko moze dac komus innemu do oceny i powie ze to on ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest krótki - Nadaje się na admina , system ma rację . Musiszmy poczekać co na to odpowie góra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za adminem testowym na 1 miesiąc, jak się sprawdzi to będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baton ma rację , dajmy mu admina na miesiąc , jeśli się nie sprawdzi to wyleci i tyle. Powtórze jeszcze raz Moim zdaniem się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak,poczucie humoru, przyjazny, spoko gosciu, amx-a ogarnie to bd dobry... ')

Tak...

Pozdrawiam PereS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za ! dobry chlopak z niego idzie pozartowac i wogole bardzo czesto siedzi i gra :) ogarnie sie chlopak i bedzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Może skilla nie ma :D , ale za to zachowuje się porządnie,i pozna czitera xD więc jestem zaaaa ! :D stanowcze TAK :aniol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin testowy na 1 miesiąc przyznany.

Skontaktuj się ze mną po przez GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...