Skocz do zawartości
mra!

[Archiwum] Syntezator a pizza :)

Rekomendowane odpowiedzi

i_jezuuu.gif przecież Ivona jest darmowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze nie wiedzialem... to zapytam tak gdzie moge takie cos dostac?? fajne zarty mozna z tym porobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre przydalo by sie takie cos w domu:P

:zdziwiony: :x

Komornik na prezydenta :P

Wpisz w google " syntezator mowy Ivona - download ". Mam nadzieję, że sobie poradzisz, mój chomik potrafi już ściągać pliki z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym byl chamski ale nie siedze np, jak Ty na necie 24/h i nie szukam jakis bajerow tylko pracuje w przeciwienstwie do innych... A moje pytanie bylo grzecznosciowe wiec oczekuje normalnej odpowiedzi a nie chamskiego przyrownywania chomika do mej osoby. Zastanow sie troszeczke nad tym co mowisz i odrob pare lekcij z Polskiego na temat kultury....

Pozdrawiam Komornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha proszę Ciebie, masz najwięcej przegranych godzin (136,5) ze wszystkich graczy i jeszcze komuś mówisz, że siedzi 24/h na dobę na kompie?

Jest taka zabawka jak google i każdy bardziej ogarnięty człowiek od razu tam by poszukał.

Nie wiem do jakiej szkoły chodziłeś, ale u mnie na polskim nie uczyli kultury :) Mówili za to, że przymiotniki piszemy z małej litery, u Ciebie są z tym małe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 136,5h na CS Panie drogi a nie jak ty 24/h w googlach siedzisz heh. Troche ogarnij swoje ego bo daleko z takim "pyskiem" nie zajedziesz...

P.S A co do tylu przegranych godzinek to gram bo lubie cs'a i chcialem byc tutaj administratorem bo wiem jak ogarnac te sprawy... A jak juz podliczasz swoj czas to podlicz tez swoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm 136,5h na CS Panie drogi a nie jak ty 24/h w googlach siedzisz heh.

Przestań pisać bo zaczynam naprawdę wierzyć, że chomik fufka ma większe IQ od Ciebie. Zajmij się tym ogarnianiem serwera, skoro uważasz, że wiesz jak to robić lol3 A mój czas to moja sprawa i swój nochal trzymaj od tego z daleka i_kowboi.gif

edit: FTS- dział to offtopic, więc dopóki nie łamiemy regulaminu możemy sobie pisać o czym nam się tylko podoba :)

//To, że offtopic oznacza, że rozmawiamy na różne tematy, trzymamy się tematu, a nie mamy na celu kogoś urazić + 1 do ostrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ten temat . Jeżeli macie zamiar sie podrywać w taki sposób to zadzwońcie do Siebie na steam , kom i załatwcie to :P Sądzę że reszta użytkowników forum nie chce oglądać tu waszych zalotów . spam2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze chlopaki musza sie wyladowac, na wuj sie spinacie, czasem jak czytam to forum to mam wrazenie ze dla niektorych to wiecej niz gra baton home edition cs > zycie, wyjdz dwor, to forum to nie caly swiat;p fufek.. no tak, twarzowiec:)

//kornikooss: Na forum nie przeklinamy, +1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...