Skocz do zawartości
Katarzynka;)

na kornikossa i batona;]

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: kornikoss i baton

Link do postu(jeśli tyczy się konkretnego postu):http://www.home-edition.eu/post41189.html#p41189 oraz viewtopic.php?f=170&p=41084#p41084

Opis sytuacji: składam skarge na Batona za warna;] w tym poście dostałem warna:http://www.home-edition.eu/post41189.html#p41189 jak widać za użycie słowa "DO PiECA" czyli popularnie jak to się przyjeło określiłem człowieka odpalonego po obejrzeniu akcji z demka;)

skarga na kornikoosa

dotyczy tego warna: viewtopic.php?f=170&p=41084#p41084 za to że napisałem odpalony mój post został uznany za nie wnoszący do tematu nic;)

a teraz coś ode mnie;) ja mam wrażenie chłopaki, że boli was to, że nie mam warnów i koniecznie chcecie żebym je dostał. boli was to, że na zlocie zostały mi one usunięte i doszukujecie się niewiadomo czego:) pytajcie osób które były obecne wtedy i pytajcie czy w jakikolwiek sposób zmuszałem kogoś do tego;]

batonowi to wybaczam, ale kornikoss przechodzi samego siebie w dawaniu mi warnów za byle co;]

i broń się, że już byś mi dawno dał pełno, ale jakoś ich nie widzę i zapewniam cię, że na każdy odpiszę ci skargą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ostrzeżenie z 5 lutego zostało zdjęte wczoraj, więc nie wiem o co ta spina, został tylko komentarz.

Już Cię ostrzegałem w AR i na GG nt. spięć między nami, a Ty jeszcze to podsycasz.

Zacytowałeś post kazanka, napisałeś hahaha do pieca, czyli tyczyło się to 'niby' Zaziego, przynajmniej tak to można odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze w takim razie zamknij ten temat;) bo tam pisze ze mam tego warna od kornikossa a jezeli chcesz to edytuje zaraz post z kazankiem wystarczylo mi tylko napisac ze nie rozumiesz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będę pamiętał aby Cię informować, że źle postępujesz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej siedź w przekonaniu, że ja daje CI warny z pupy gdyż był to uwaga "bagatela" DRUGI warn ode mnie. Widać jak nic na dłoni, że na każdym kroku CI warny wstawiam i aż 2 się nazbierało z czego jeden został zdjęty. Ale skoro tak twierdzisz, że Cię karam za wszystko to mogę te 2-3 warny dostawić w ramach postów które Ci usunąłęm, olałem i wtedy Twoje roszczenia się wyrównają i wtedy się z tą sytuacją zgodzę.

A jeszcze co do warnów to ja na twoim miejscu zaczął je odrabiać bo drugi raz nie znikną a ciężko CI potem będzie zrobić reklamę na 70-100 stronach tak, żeby połowa się nie cofnęła ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...