Skocz do zawartości
<<<PROSTO>>

[Rozpatrzone] Cyrkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Cyrkiel

Nick w grze: RASTAMAN

Data zdarzenia: 05.03.2012

Opis sytuacji:

Witam!TO nie jest prostest(ani nic w tym stylu).Na serwerze paintball(2) przed chwila jak gralem bylo 3 jak nie 4 adminów i dostałem bana -powód:kampisz...Czy przeładowywanie broni mozna nazwać kampieniem?Dodam tylko ze to niezajelo dluzej niz 5 sec.Troche to żartobliwe,ale wiecej uważności na przyszłość.Pozdrawiam RASTAMAN:)

//Kugell007:Zły dział i brak wzoru.Upomnienie. Następnym razem myśl gdzie zakładasz wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi <<>, zam cię z #2 i wiem jakim stylem grasz, i proszę cię, kampisz ja to wiem, ty to wiesz i trzej adminów tez ze kampisz....

nie raz dostałeś o demie kicka czy bana na 5 min ( bo więcej nie daje.. ) za te właśnie KAMPIENIE!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja się wypowiem . Na serwerze mnie nie bylo ale ...

Z graczem rastaman grałem i gram na 2# i z tego co ja widze to on gra stylem gry szybkim i dynamicznym wiec ja sie tu z cyrklem nie zgodze . No ale jak juz wspomnialem na serwerze mnie nie bylo wiec moze akurat wtedy zagral inaczzej niz do tej pory widzialem . A propo ladowania broni to w tym i w tylko tym moomencie gry jak moja wiedza mi mowi mozna sobie "kampnąć" :) . No bywa tez ze niektorzy gracze wystrzela 4 kulki i laduja na 30 nabojowym magazynku . To akurat jest paranoia . W kazdym badz razie ban na 5 minut cie nie powinien zkrzywdzic. A pozatym to jest tylko moja wypowiedz apropo tego co ja mysle na temat sytuacji i do wypowiedzi wykorzystalem wiedze z przesiadywania na serwerze i obserwowania innych grachy . I w tym temacie nie wyrazam takiego pewnego rodzaju urazy do cyrkla ani nie jestem obrońca rastamana ....

Mam nadzieje ze milo sie czytalo , bo pisało sie na qwerty męcząco :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...