Skocz do zawartości
Jeden Strzal W Glowe

kornikooss

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: kornikooss

http://www.home-edition.eu/kolejny-zlot-he-t6028-60.html

wczoraj

Nie słuszne upomnienie:

Post napisałem w Offtopic ‹ Rozmowy na luzie. To raz, a na upartego to moje pytanie było na temat zlotu. A nie dupie maryni.

Regulamin mówi:

scaled.php?server=525&filename=regulamink.jpg&res=medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy czasem nie przesadzacie? :x skarga za upomnienie? :o

dajcie sobie po buziaczku i przestańcie świrować :kiss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornikooss miał rację, rozmawiamy nt. zlotu i tego gdzie się ma odbyć, a tutaj ktoś wyskakuje z tekstem;

"Co was ciągnie do betonowej dżungli?" takim pytaniem to możesz założyć nowy temat offtopicu.

Jeżeli chodzi o dział offtopic, owszem jest działem o "wszystkim", lecz w w tym temacie także nie będziesz pisał o czym będzie Ci się chciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok. Tu ostrzeżenia nie ma, ale przechodzi ono na to:

Tematy założone w złym dziale - 1 ostrzeżenie, moderator jest zobowiązany do przeniesienia tematu w odpowiednie miejsce.

diablo-iii-t6604.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ok. Tu ostrzeżenia nie ma, ale przechodzi ono na to:

Tematy założone w złym dziale - 1 ostrzeżenie, moderator jest zobowiązany do przeniesienia tematu w odpowiednie miejsce.

diablo-iii-t6604.html

No chyba czlowieku suty cie rwia. Nie ma opcji nalozyles ostrzezenie z pupy i chcesz je przeniesc , bo chlopak w zlym dziale napisal cos? Jestes modkiem i twoim obowiazkiem jest pilnowanie porzadku . Przenoszenie watku sprawia ci taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAH lol3

dziecinada. o.m.g

kornikooss, co z Ciebie jest moderator - wzór normalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczepcie się :)

Moderator ma prawo dać ostrzeżenie jak sama nazwa wskazuje ostrzeżenie, zły dział może się równać ostrzeżeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje chlopak naisal to w e-sporcie. Moze nie umiejetnie wybral . Ale Diablo II dalo sie grac przez neta. Sciagac mu to ostrzezenie i zamknac ten watek BEZ JAJEK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przenoszenie wątków sprawia mi problem leniwcu. To, że nie znasz regulaminu to nie moja brożka.

I nie rozumiem twojego udziału w tym wątku co do mojej moderacji skoro sam miałeś swoje 5 min i jakoś ci to nie wyszło :)

Co do pierwszego ostrzeżenia mój komentarz jest taki: Z tego co mi wiadomo to teraz i wcześniej zachęcani do wypowiadania się byli użytkownicy którzy na zlot się wybierają. Nie wiem czy kolega się wybiera bo na forum jest krótki okres czasu, w ankiecie udziału nie brał.

I tak jeszcze na koniec rozróżniajmy offtop od posta nie wnoszącego nic do tematu ;)

Decyzja należy do Baton i mam nadzieję, że to się szybko rozstrzygnie bo się w ogólny lament zamieni :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomosci modka starcilem , bo nie pisalem ęąłśćżź i nigdy nie bede tego pisal. A ty dajesz ostrzezenia z dupy. Nie wiem jak ci to sprawi frajde to napisze Ci ( moze od razu isc do kibla i sobie zwalic) TAK ORNIS NIE DAWALEM SOBIE RADY. MODEROWANIE JEST ZA TRUDNE ....

//mra!

Temat przeistacza się w batalię . Close

//Kugell007:Otwieram na prośbę użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kornikos No to ok. Tu ostrzeżenia nie ma, ale przechodzi ono na to:

Za to to bym nawet nie protestował, po prostu nie bylem pewny. Ale kurde, szukasz dziury w całym.

@batonik

Moim zdaniem, i nie tylko moim, napisałem na temat. Nie rozumiem twego zdania ''lecz w w tym temacie także nie będziesz pisał o czym będzie Ci się chciało :)'' Nie zadałem pytania czemu na dd2 brakuje aktywnych adminów, to by było nie na temat.

@batonik drugi post.

Spoko, ale czemu zmienił zdanie dopiero po skardze? Dostajesz upomnienie od policjanta, potem nie słuszny mandat nie przyjmujesz, idziesz do sadu. I policjant mówi a to te 100zl będzie za te upomnienie, co panu dałem.

@kornikos

Nie wiesz czy się wybieram czy nie, tylko nie widzę sensu jechania do miasta dlatego zadałem takie o to pytanie. Nie jestem pewnie, dlatego tez nie brałem udziału w ankiecie. Dla przykładu nie jaki ''Z natury jestem mily'' ma konto od wczoraj bez żadnego posta, glosuje. ''I tak jeszcze na koniec rozróżniajmy offtop od posta nie wnoszącego nic do tematu ;) '' Po raz enty, zrozum różnice miedzy off-topem, a dyskusja na temat. Może forum będzie bardziej żywe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No SZOK!!.. Na drugi raz jak ktoś założy temat w offtop, niech zrobi specjalne "szablony" do dodawania postów w temacie XD :zdziwiony: . . . Żeby nie było później takich chorych dziecinnych upomnień -.-' Totalitaryzm widzę nastaje, ale z tym można jeszcze walczyć. "Jeden Strzal W Glowe" jesteś miły tak apropos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, kornikoss będzie miał nauczkę na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...