Skocz do zawartości
LongereK

[Rozpatrzone] Skarga na Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Natalia

Nick w grze: [T]ekken [C]zerwony mok!!

Data zdarzenia: 11.05.2012r.

Opis sytuacji: Założyłem posta o utworzenie nowej mapki tylko na noże ( mapka została stworzona ) cytuje wypowiedź kazanka

"Gotowe,

mapa jest 35hp

Oklepana wcześniej na FFA, VIPy mają SG i chyba można zdobyć HE granaty.

zamykać. "

I gdy wczoraj wszedłem na mapke 35hp zabiłem kogoś granatem admin " Natalia " Kikneła mnie pisząć " przeszkadzasz " i tak miałęm już chyba 3 razy . Prosiłbym żeby ktoś ją upomniał i zapoznał z zasadami tej mapki , bo nikogo nie chciałą słuchać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec po 1. dostałeś tylko 1 kicka po 2 prosiłam ze gramy bez he ponieważ tylko vipy je maja a na mapie na noże zwykli gracze maja lipe po 3 nie za późno skarga? :)

Nie uważam żebym zrobiła coś nie tak. Nie podoba ci się sposób mojego adminowania wyśmiewasz sie ze mnie a mimo to siedzę spokojnie i cie "ignoruje" gdy twój kolega mnie obrażał i dostał bana na 5 min ty stwierdziłeś ze wywalam i banuje za byle gówno. Skoro twoim zdaniem obrażanie graczy a tym bardziej kobiet to jest nic to nawet nie pisz podania o admina które masz w planach bo do tej funkcji potrzebna jest kultura oraz szacunek do innych.

Jeśli ktoś uważa ze jestem złym adminem i popełniłam błąd przyjmę ostrzeżenie na klatę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak , Czy ja cię obraziłem ? Sama powiedziałaś że mój kolega cię obrażał nie ja nic do ciebie nie mam tylko radzę się zapoznać z zasadami mapki , skoro ktoś ma vipa to musi mieć chyba jakąś przewage nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do regulaminow zapoznaj sie z nim

13. Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 5h.

Uważam ze skoro jest mapa 35_hp to gramy kosy a nie walimy he w biegnaca grupe i za jednym zamachem pada 5 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty zapoznaj się z regulaminem mapki a nie dyktujesz swoje warunki .

edit

i dziwne że tylko mnie kiknełaś ... ;/

//kornikooss: Nie piszemy posta pod postem, ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostales kicka tylko ty ponieważ namawiałeś graczy aby rzucali he chciałeś mnie sprowokować a tak nie ładnie :znudzony: Szkoda tylko ze dalam sobie wejść na głowę i odpuściłam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiłęm tak ponieważ gdyby nie można było rzucać tych granatów to by ich nie zrobili . Dobra nie chcę się z tobą kłócić . Chciałem żeby ktoś mi powiedział czy to dozwolone czy nie . Jak cię czymś uraziłem to Przepraszam :* Już sie nie odzywam pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na awp_wally można kupować broń i co? i nie pozwalamy na to. Natalia ma racje:)

ja bym ci wlepił z 3 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora skargi: człowieku, jaki sens ma rzucanie granatami gdzie posiada je tylko garstka ludzi ? a mapa jest typowo na noże? pomyśl. Druga sprawa nie pisz posta pod postem po to żeby sobie je nabijać. Myślisz, że nikt nie widzi w jaki sposób je piszesz?

Ps. Natalia nie przejmuj się takimi ludźmi, nie przetłumaczysz. A rację masz jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Teken Natalia miała rację dając ci kicka za he :pirat: . Ja też tak robię gdy ktoś nadużywa vipa gdy nie powinien :karate: .

//kornikooss: Temat wyczerpany, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...