Skocz do zawartości
ProRock

ProRockMovie vol2 v.0000.2 beta - Trailer

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pomocy potu, krwi, lez i bluzgow nie umniejszając przy tym AF4 powstalo cos takiego, nazwijmy to zapowiedza do kolejnego filmu, ktory powstanie w przyszlosci.:] Czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik zmontowany lepiej niż poprzedni, ale jakość akcji o wiele gorsza od vol1.

Muzyka raczej dobrze wkomponowana :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podoba, początek odstrasza (te kropczeki taki marny efekt) w praktyce żeby obejrzeć twoje frag movie musiałem przesunąć suwak do minuty żeby cokolwiek było ciekawego. Akcje za długie (np. awp z dołu idziesz i się rozglądasz ciągle to takie nudne moim zdaniem ja bym od razu od drugiego obkrecenia sie i zobaczenia kolesia *czytaj wyciął trochę scen bez akcji* *czytaj twoje akcje nie są zbyt dynamiczne ciągle przed zabiciem pokazujesz że sobie biegniesz lub coś tam, troche mi to nie pasowało* :D), dalej efekty przyblizenie do celownika mimo że nikogo nie zabijasz (kilka razy tak sie zdarzyło) i te prądki na końcu to taka tandeta. Nie pisze to bo cie nie lubie lub co (sam nie robilem jeszcze frag movie :P) ale jezeli chcesz zeby ktos chcial oglądać musisz troche dopracowac elementy.

PS: Na końcu zazwyczaj się podaje jakies dane servery tytuł i muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kazdy ma inne poczucie estetyki mi akurat poczatek sie podoba.

w praktyce żeby obejrzeć twoje frag movie musiałem przesunąć suwak do minuty żeby cokolwiek było ciekawego
ke? no coment

Pozniej jest troche ciemno np na d2 ale w programie wygladalo to troche inaczej. Co do akcji wybieralem 1lepsze jakie zobaczylem na moich demach poniewaz bardziej zalezalo mi na nauce AE a nie fragach.

dalej efekty przyblizenie do celownika mimo że nikogo nie zabijasz

Pewnie chodzi ci o d2 ale tam zabilem typa tylko bylo za ciemno zebys to zobaczyl (z kazdym przyblizeniem byl frag).

Co do tych pradow rowniez uwazam ze to nie najlepszy efekt. Ale chcialem juz to jak najszybciej skonczyc, i zobaczyc jak to wyglada a nie uwzglednialem tego ze przy moim kompie 2.2 Duo 3GbRam 256Radek 17s filmu renderowalo sie ok 1h pozniej render byl co 10s bo moj pecek nie ogarnial zeby wyrenderowac 4900 klatek na raz przy ok 500 sie wieszal a ja nie wiedzalem dlaczego jak sie pozniej okazalo nie mial tyle mocy. Tak jak sam napisales nie robiles fragmovie i nie wiesz ile na to potrzeba czasu i checi zeby znalesc akcje poddac je obrobce i skomponowac mniej wiecej z dzwiekiem.

Ale pewnie cos wyniose z twojej krytyki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...