Skocz do zawartości
d(^.^)bC0C@INE

skarga na kornikoss

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: kornikooss

Link do postu : problem-z-vipem-t7875.html

Opis sytuacji: chciałem uzyzkac jakas pomoc przy vipie ale jakis .... mi wciska bzdury ze wpisuje złe hasło a tlumacze mu ze dobre hasło wpisuje ale ze on tak prostej sprawy ogarnac to czego on tu szuka ?? i tak nazywa sie pomoc z waszej strony ?? to sie nie dziwie ze ludzie nic nie kupuja bo czytają te wszystkie posty i widza ze jak taki nieogar jak ten CAŁY BOSS "kornikoss" pajacuje i sie wywyższa. Wiesz co weś sobie znajdz inne zajecie bo to ci nie wychodzi bo robisz z siebie pajaca i nic wiecej i nie siedz 24/h na kompie bo to szkodzi zdrowiu. Pozdro Kornikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra wes ty tez sie ogarnij bo robie tak cały czas "krok po kroku" i dalej nic złe HASŁO ! boze wy jestescie nie ogarnieci wes zamknij temat ktos bo nie bede wogole dyskusji z wami prowadził jak nie umiecie tak prostej sprawy ogarnać wielcy znawcy ha śmiech na sali
za kogo ty mnie masz za debila czy co jak mowie ze dobrze wpisuje haslo to dobrze je wpisuje zal.pl zamknij temat jak nie umiesz tego ogarnac

Najpierw sam chcesz żeby zamknąć a potem wielkie pretensje ?

problem-z-wejsciem-na-serwer-po-zakupie-t7597.html

Rozumiem że wszystko przeczytałeś, zrozumiałeś i się do tego zastosowałeś ? Bo czytając treść twoich wypowiedzi i widząc zwroty : zal.pl, wes, umisz...

I dalej uważasz że to my jesteśmy nie ogarnięci ? (Nie wspominając tu o poprzednich żalach co skończyło się banem na forum bo wszyscy inni głupi a ja mądry...)

A co do mnie to sto razy pomyśl (jak umiesz) zanim coś napiszesz, bo mi sie ciebie robi coraz bardziej szkoda jak te wszystkie herezje czytam. Tak siedze na kompie 24/h jeżeli nie jestem w pracy i gdzieś nie wyjechałem, bo i siedząc na kompie dobrze zarabiam :) Także tobie radze się dobrze zastanowić nad csem bo widząc pisownie i problemy jakie masz to przypominam że zaczyna się szkoła i broń Boże nie przegap tego momentu.

A co do Bossa to inna sprawa, bo inni bossowie mają to forum w dupie tak jak i ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie to sto razy pomyśl (jak umiesz) zanim coś napiszesz, bo mi sie ciebie robi coraz bardziej szkoda jak te wszystkie herezje czytam. Tak siedze na kompie 24/h jeżeli nie jestem w pracy i gdzieś nie wyjechałem, bo i siedząc na kompie dobrze zarabiam :) Także tobie radze się dobrze zastanowić nad csem bo widząc pisownie i problemy jakie masz to przypominam że zaczyna się szkoła i broń Boże nie przegap tego momentu.

A co do Bossa to inna sprawa, bo inni bossowie mają to forum w dupie tak jak i ha.

skarga uzasadniona bo przecież tylko ty potrafisz kogoś obrazić i zamknąć temat:) jak masz problem do jego pisowni to mu zapłać za korepetycje jak jesteś taki wygadany. Po drugie cały czas po nim jedziesz i go prowokujesz:) co innego, że jego poziom jest rodem z podstawówki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty masz do dodania w tym temacie bo tego już kompletnie nie rozumiem ? Czy zawsze musisz sie wpierr.....niczyć tam gdzie coś dotyczy mnie i dorzucić swoje 3 grosze jaki to ja zły i niedobry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlpncu jest to forum prawda? Chyba kazy moze sobie napisac co mysli o danej sprawie. No chyba , ze krolu zloty nie slowa prawdy cie az tak rania , ze dasz kazdemu po banie. Bo tak najlatwiej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leni dzieciaczku dorośnij i nie zlatuj na forum na zawołanie bo jest afera bo jak nie ma nic ciekawego to cie nie widać, ale jak widać jest spory eter i jesteś zawsze kiedy trzeba żeby swoje co nieco dorzucić. ten foch u ciebie będzie do końca życia ? Wybacz ale ja nie jestem osoba twojego pokroju która się zachowuje jak dorastający nastolatek i robi żarty na poziomie dzieci z piaskownicy tylko robie to co do mnie należy, a o ile pamiętam ty miałeś z tym ogromne problemy.

Wychodzi na to, że teraz powinienem oczekiwać fufka ? Bo już można przyjmować zakłady że się pojawi :) W końcu koalicja trzyma się razem i tłukąc za plecami jest najmocniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornis ja tu wchodze oid czasu do czasu , a ze mnie nie interesuje juz to forum to trudno. W sumie to tu sie nic nie dzieje,. Tylko widze , ze coraz wiecej osob ma cie za jakiegos trola komputerowego, ktory mysli , ze jest fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że jestem jedyną osoba która w jakikolwiek sposób stara sie utrzymać porządek na forum w miarę możliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już "opierdziela*" dupe kornikowi.

Chyba z tobą katarinek już baton wyjaśnił kwestie sporu cb vs kornik.

Cocaine, twoje zachowanie kolejny raz pokazuję że jest " z rodu z podstawówki".Wpierw obrażasz,przeklinasz i jeszcze masz pretensje do ludzi że chcą Ci pomóc podając Tobie linki co pokolei ma być , a ty ich za przeproszeniem wyzywasz od "debili".

Kolejny temat z twoim udziałem "bez sensu"

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo taka jest prawda masz problem do mojej pisowni to zamknij temat bo tylko to na tym serwie umiesz najlepiej i sam zobacz tylko pajacujesz i kozaczka małego udajesz a po co ci to jest juz kazdy wie ze pajacujesz tylko na forum nic wiecej wiec sie ogarnij wypij lemise moze ci pomoze a co do opieki serwera to lepiej bys pograł w warcaby moze to ci lepiej bedzie wychodzić i wes zobacz synku same skargi na ciebie na nikogo wiecej wiec sie ładnie pożegnaj odmow paciorek i idz lulu bo takiego pajaca nigdy nie widziałem jak ty a co do tego krok po kroku to ogadniam to i robiłem cały czas jak wiem i jak mi ludzie z serwa pomogli i nie pomagało a to do ciebie nie dociera bo to za trudne do ogarnięcia jest dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dochodzi do tego że jesteś na tyle rozwinięta istotą, że nie rozróżniasz pojęcia serwer - forum. Na innych skarg nie ma bo inni nic nie robią :) Więc już odpuść sobie po za tym, że co chwile słyszę o pajacach i kozaczkach to nic ciekawego się nie dowiedziałem bo cały czas to w kółko powtarzasz jakby na tych dwóch określeniach twoje słownictwo się kończyło lub innych cie koledzy nie nauczyli.

Uda ci się sklepać z jednego posta choć trochę trafiającego w sedno sprawy, czy nadal będziesz klepał bzdury na zasadzie: Mamo mamo on mi zabrał grabki !! ? :smiech:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrac to ci moze mama klawiature i bedziesz jej płakał cała noc jestes modernem i musisz serwa pilnować :D :D a jak dodaje temat i normalnie sie pytam o pomoc to kazdy pisze normalnie jak człowiek a ty co odrazu głupie wstawki np: "Dobra, nie ogarniam. Pozycz komuś klawiature kto umie wstukać klawisze, może mu się uda. Jakby było DOBRZE wpisane, to by śmógł WEJŚĆ" a jak NIE OGARNIASZ TO PO CO SIE DALEJ UDZIELASZ ?? i jak mnie prowokujesz to spodziewaj sie pocisku bo takiego chamstwa w necie nie zdzierże panie wielki modernator i wkołko to powtarzam bo chce zebys sobie to wkońcu uświadomił ale poraz kolejny tak prostej rzeczy nie umiesz zrozumieć. i jak nie umiesz konkretnie odpowiedziec jak człowiek na moj temat to po co sie udzielasz a wiesz ze dzieci i ryby głosu nie maja wiec nie wiem po co sie jeszcze udzielasz czy chcesz udowodnic ze taki jesteś COOL czy szukasz kolegów takimi niby śmiesznymi odpowiedziami ?? to cie zaskocze tu ich nie znajdziesz wieć smigaj juz na podwórko czas ucieka. narazie nie mam juz ochoty z toba pisac pa :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja kończę dyskusję z osobą co ma niby 20 lat, forum nazywa serwerem, nie umie cytować postów, zamiast układania logicznych zdań tworzy w poście bełkot nie mając pojęcia co to jest interpunkcja i w myśl zasady " Nie kłóć się z idiotą bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" oficjalnie odpuszczam. Kolegów nie szukam bo internetowych nie potrzebuje a jako moderator robię to co do mnie należy bez względu na tego typu konsekwencje.

Peace & frytki, trolluj dzieci w piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@d(^.^)bC0C@INE

po 1 moderator nie służy do "pilnowania serwera" tylko forum

po 2 jakim prawem Ty go nazywasz "synkiem" skoro po Twoim zachowaniu można dojśc do wniosku, że gimnazjum dopiero przed Tobą

po 3 "internetowy kozaczku" no i kto to mówi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia i tyle.

Nie ma sensu nabijać postów skoro owy gracz Cocaine nie potrafi zrozumieć o co chodzi w życiu forum czy serwera.

Każda jego wypowiedź jest bardziej żenująca oraz bardziej on się przy nich poniża.Gdy zauważe jeszcze jakąś skarge gdzie autorem bd powyższy "synek" (tak cocaine ty)to zrobie skarge na temat jego osoby oraz poprosze o dłuższą przerwe dla kolegi.Nie tolerujemy obrazy graczy,adminów a tym bardziej moderatora forum który jest od Ciebie o wiele starszy a ty go nazywasz "synkiem"....

Dziękuje czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...