Skocz do zawartości
RH+

Karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, mam sprawę aktualnie chce kupić kartę graficzną do pc-ta: płyta głowna - gigabyte M61SME-S2, która posiada:

1 x PCI Express x16

1 złącze PCI Express x1

2 x złącza PCI

procesor to AMD Athlon 64 X2 4200

ramu 2 kości po 1 GB(zamieniam na 2 kości po 2 GB.

Aktualnie mam zintegrowaną grafę i mam stałe 100 fps czasem spadnie na aim mapach albo jak dużo ludzi do 80 ale w smoge mam za to tylko 20. I moje pytanie tyczy sie karty graficznej za rozsądną cenę, żeby było to 100 fps. Tylko proszę aby wypowiadały się osoby, które trochę się na tym znają, bo z tego co wiem jak kupię super kartę to procek i tak nie wyciągnie z niej maksymalnej mocy więc takie kupowanie mija się z celem. Dodam, że zasilacz tracera 400 W i wolałbym go nie zmieniać bo lepszy to już koszt 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci polecić z czystym sercem GeForce 220 Gt mi na niej śmiga elegancko fakt faktem, że mam problemy z zasilaczem ale to nie od tego na tym procesorze co masz nie powinieneś mieć żadnych kłopotów a cena tej karty to 200zł więc przystępna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro nówka nawet 169 zł ciekawe tylko co na to mój zasilacz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam słabszy i czasami na lepszych grach mam takie przycinki właśnie przez niego i przez syf w systemie myślę że spokojnie pociągnie Twój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z cs'em jest wszytko ok tak ? bo o to mi głównie chodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam syf na dysku i różne dziadostwa :) ale nawet z tym wszystkim w cs'ie mam ponad 90fps tak że spokojnie wyciągniesz 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda kupa csa pociągnie jeśli tylko na tym Ci zależy. Pójdź sobie do jakiegoś sklepu komputerowego i weź pierwszą lepszą, a jak nie to Ci fachmeny doradzą. Więcej niż 150zł nie powinieneś wydać, a używke i za 40zł byś wyrwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...