Skocz do zawartości
LOVELAS

Bayern Monachium - Borussia Dortmund>Finał

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern Monachium - Borussia Dortmund>Finał

kto To wygra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie się chyba nudzi, że tak spamujesz tymi postami haha :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zależy jak na to patrzeć w końcu to Bayern był w stanie pokonać tak silną drużynę jak Barcelona i to bardzo wysoko ,a za to Borussii już się to nie udało w dwóch meczach z Realem ,ale bym był bardzo dumny z Polaków gdyby to Borussia z ich udziałem wygrała finał Ligi Mistrzów ;]

Dlatego niech wygra lepsza drużyna : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednym się nie zgodzę. Barcelona nie była mocna - to co grali to nie wiem co grali w porównaniu do tego czego mnie przyzwyczaili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem za Borussia , to według mnie wygra bayern . Trochę wiecej pokazali w tych meczach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem za Borussią, wszystko zależy od wejścia w mecz i szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niemcy i to niemcy, więc mi to lotto i tak wrogowie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w jednej drużynie 3 polaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pewne jest to, że wygra Bayern. Mają po prostu lepszy skład niż Borussia, a styl w jakim pokonali Barcelonę robi wrażenie i nie zdziwię się jak będzie tak samo z Borusią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej kolejce Bundesligi już się zderzyli ze sobą i było 1:1, wprawdzie meczu nie oglądałem jednak wynik sugeruje że finał będzie wyrównany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za borussia ale bayern wydaje mi się, że wygra, chociaż wolał bym aby nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa tam : / tak myślałem że Bayern wygra ,a szkoda bo z Polaków unoszących puchar byłbym bardzo dumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby wstyd, nie duma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO by nasi nie zrobili nadal będą krytykowani, uważam że Borussia zbyt bardzo chciała ten puchar i byłą zbyt pewna, cieszę się za Bayern wygrał chodź nie jest mi do smiechu po porażce mojej ukochanej FCB ale wracając, Heynecks to dobry trener i pokazał klase w zeszłym roku podczas finału z Chelsea i wczoraj również , wiedział co robi od samego początku trzeba również zaznaczyć że Bayern stracił tylko 1 bramke podczas całego LM (czy to koniec ery FCB i początek ery Bayernu ?).Wynik mnie zadowala , mecz był godny oglądania .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba również zaznaczyć że Bayern stracił tylko 1 bramke podczas całego LM

jak sie oglada LM od cwiercfinalow to tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeriX nie zgodzę się z Tobą. Klopp doskonale wiedział, że Bayern wyjdzie spięty, to nie było trudne do przewidzenia, więc kazał swoim podopiecznym od razu ruszać do ataku. Wydaję mi się, że gdyby w pierwszych 30 min Borussia strzeliłaby bramkę to mecz by wygrała. Bayern przez pierwsze 30 min kompletnie nie istniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...