Skocz do zawartości
kupson

dysk zewnetrzny - jaki kabelek?

Rekomendowane odpowiedzi

W najblizszej przyszlosci bede musial zakupic przenosny dysk twardy, jakie lacze polecacie? usb 2.0 czy firewire czy eSATA czy moze ethernet (rj-45)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a predkosc wysylanych danych sie nie zmiania przy roznych laczach? bo wydaje mi sie, ze ich wydajnosc jest rozna. ilosc wejsc nie jest dla mnie problemem, z kazdego poza ethernet mam wolne conajmniej jedno. usb, firewire, eSATA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybsze bedzie Firewire, ale tobie nawet usb wystarczy, bo o jakich rzędach wielkości my mowimy?? przerzucenie filmu itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie :) mozna zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie nucleus mylisz co do tego ze najszybsze bedzie USB . Esata kopiuje z predkascia taka jak z dysku na dysk po samaym USB poleci ci max okolo 10mb/s po E sata jakies 30-40 mb/s lekka reka zalezy od kompa i od kieszeni oczywiscie :) dróga sprawa jaki to bedzie dysk 2,5 czy 3,5 cala? osobiscie polecam 2,5 nie trzeba zbednych zasilaczy które koncza sie po pewnym czasie i nie idzie kupic zasilacza do nich :/ 2,5 cala podlaczamy zasilenie pod usb a cala transmisja danyh leci po Esata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze USB mu wystarczy;) a ze naszybsze bedzie fire wire (Transfer 400/800 Mbit/s) . Ale fakt faktem nowa generacja sata jest najszybsza, moj bład;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...