Skocz do zawartości
itbeta

Wywiad z zarządem home-edition.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji, iż administratorzy nie odpowiadają na wiadomość, które wysyłałem - napiszę tutaj. Już wyjaśniam wszystko, dlaczego tutaj jestem.

Dlaczego tu piszę i po co?

Prowadzimy projekt pod nazwą: „Poznaj historię sieci serwerów”. Przeprowadzamy wywiady z właścicielami sieci, jak i zarówno z tymi "mniej ważnymi". Nasze dotychczasowe wywiady, możecie zobaczyć w tym temacie http://itbeta.pl/poznaj-historie-sieci- ... ml#pid9615

Jak zgłosić się, do przeprowadzenia wywiadu?

Bardzo proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie pocztą elektroniczną, następnie już wszystko umówimy podczas rozmowy.

e-mail: joachimbiecuszek@itbeta.pl

Również możecie się zgłosić w tym temacie, a ja już postaram się z wami skontaktować. Ale to nie wszystko, mamy dla was niespodziankę! (Zobacz niżej)

Aby każdy był zainteresowany projektem i nagrodzić najlepszy wywiad, postanowiliśmy zrobić konkurs. Konkurs pod nazwą: „Najlepszy wywiad z siecią serwerów 2013”.

Konkurs trwa od 20.08.2013 do 31.08.2013 - śpiesz się!

Nagrody niestety są niespodzianką, więc nie możemy zdradzić nagród. Przedstawimy jedynie naszych sponsorów, partnerów, organizatorów projektu: „Poznaj historię sieci serwerów”

Informacja: W razie jakichkolwiek pytań, sugestii, spostrzeżeń proszę pisać. Jestem do waszej dyspozycji.

Życzymy powodzenia :)

Organizatorzy:

Pukawka.pl

MaxCraft.pl

Home.pl

itbeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie, czemu nagroda jest niestety niespodzianką?

Niespodzianki są fajne, więc dodanie niestety psuje nastrój i daje pożywkę fanatykom teorii spiskowych.

PS. Baton postaraj się to może dostaniesz paliwko do twojego traktora :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odkąd my mamy zarząd ? :D, takie nagrody niespodzianki nie są znowu najlepsze :> ale sponsorzy to firmy hostujące serwery, więc wątpię czy by to było "paliwo do traktorka" tak jak to napisał Leader, raczej serwer opłacony z góry na miesiąc od Pukawki :> chyba że to nagroda pieniężna, to zmienia postać rzeczy :>

Setiv : Ten temat nie ma na celu ustalenia nagrody. Tak jak napisano , jest to niespodzianka i lepiej niech tak pozostanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudżynka jak zawsze dorzuciła swoje "bardzo wartościowe" dwa grosze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psia mac, ze tez musi w tym wywiadzie widniec to brzydkie imie ! nie masz lepszego ? z bierzmowania np ? :D

/done.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, głos oddany, a jak coś to mówię że ktoś mi się na GG włamał, więc Ci co mnie mają w znajomych niech nie czytają "moich" wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 9 osobom chciało się oddać głos? Co jest z wami.. To zajmuje tylko minute,a nagrodą może być też jakaś reklama HE więc zróbcie chociaż to w kierunku rozwoju serwera zamiast tylko wbijać jak najwyższą topke.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

done.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Fragujemy.com może liczyć na wsparcie ze strony home-edition.eu w sprawie tego konkursu? Głównie chodzi o wydanie oświadczenia w związku z tym konkursem i być może napisanie do głównych sponsorów o to, jak Joachim nieuczciwie przeprowadził konkurs. Innymi słowy, aby unieważnić go.

Szczegóły w tym wątku: http://strzelnica-konin.com/thread40057-3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Cały pomysł głosowania był czymś nie do zaakceptowania, faworyzując sieci z większą liczbą zaangażowanych użytkowników, nie mając na celu wyłonieniu najlepszego wywiadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogła by administracja sieci zająć się tematem http://itbeta.pl/konkurs-poznaj-histori ... l#pid10301

Prosił bym o odpowiedź, ponieważ sieć w głosowaniu zajęła trzecie miejsce. Link tutaj http://itbeta.pl/forum-itbeta-pl/konkur ... -1558.html

Chciałbym byśmy doszli do porozumienia i oddali te nagrody innym siecią proszę się wypowiedzieć w pierwszym temacie oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do administracji. Im szybciej załatwimy to tym szybciej rozdamy te nagrody o ile się na to zgodzicie. Pozdrawiam aras Strzelnica Konin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...