Skocz do zawartości
krzysssi3k

[Zamknięty] krzysssi3k

Rekomendowane odpowiedzi

.siema

Już kiedyś się witałem i to nie raz (podobnie, jak i się żegnałem, ale to inna historia).

Jako, że batonik wskrzesił ten dział, chciałbym, aby coś w nim się zadziało, także zaczynam od siebie .offtop . Tak dla przykładu (inni, starsi wyjadacze też mogliby się przywitać :ganja: )

Na imię mi dano: Krzysztof :pirat: , ten od Kolumba.

Pochodzę z Kaszub, studia inżynierskie ukończyłem z wynikiem "zadowalającym" ( PANDA 3 trollface ) w Gdańsku, na tamtejszej politechnice. Teraz studiuję w Lublinie na magisterce ( mrg inż. elektryk :indian: może gówno robić i nieźle żyć hihi ).

W Gdańsku...

Tamże zakochałem się i ta miłość trwa do dziś. Tam gdzie jestem, jest i ona ze mną. Bliżej spotykam się z nią co weekend. Czasem mi tą miłość odwzajemnia, czasem wyleje kubeł zimnej wody na głowę.

Nie skryje kurz, nie rozwieje wiatr, tych pokoleń:

lechia.png

Obecnie ten wiatr przywiał mnie na południowe Podlasie, do Siedlec, z chwilowym epizodem w Lublinie i powiecie Bialskim (rocznym).

Jestem z wami od dawna, można powiedzieć od początku, sporo ludzi z tamtych czasów jeszcze jest z nami, ale to nic w porównaniu z tym kogo już nie ma.

Zdrówko

:monroe: :archeolog: :hipis: :queen: :singer: cool :aniol2: :clown: .ninja :buzka: :rozbity: :emo: :zimno: :chaplin: :artist: :genius: :obama: :politk: :robot: :joker: :indian: :karate: <3 :bogaty: :wkur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...