Skocz do zawartości
borys

[Zamknięty] Borys

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ! Z tej strony Borys :P Zaczniemy może od tego, że Borys to tylko nick w grze, tak naprawdę mam na imię Wojtek. A czemu Borys? Po prostu spodobało mi się to imię - typowy kozak ruski co lubi pić i bić, czyli tak jak ja :karate: A w przyszłości na pewno tak ochrzczę swojego syna!

Jeśli chodzi o edukację to zakończyłem ją na technikum informatycznym, oczywiście z tytułem i maturą ;] Obecnie mam 22 lata i od prawie 2 lat pracuje na kopalni.

Gdy mam chwilę tylko i wyłącznie dla siebie przeważnie odpalam cs'a, którym zarazili mnie koledzy w internetowej cafe'ce jakieś 8-9 lat temu. A jak nie cs to lecę na boisko poćwiczyć wsady, ewentualnie parędziesiąt długości na basenie przepływam.

Na Home-Edition zacząłem grać parę lat temu, lecz nie spędzałem tu zbyt wiele czasu, aż do pewnego dnia, gdy musiałem się zalogować na forum, bo ktoś mi zrobił ss'y. Potem była przerwa, a po powrocie już tylko BaToN widniał w "Ulubionych serwerach".

I tak oto po wielu wspólnych chwilach z Wami przed monitorem, muszę się z Wami użerać jako Opiekun :P Tak naprawdę to cieszę się, że mogę w jakiś sposób pomóc naszej społeczności.

Można by jeszcze wiele pisać, ale kogo to tak naprawdę interesuje ;p

Widzimy się na serwach .dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Cześć hihi

Jak jesteś taki kozak który lubi bić to ja już z Tobą nie rozmawiam :D hah

a co do tego bana to nie wiem jakim cudem Cie odbanowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panie Wojtku alkoholiku (pamiętam ten filmik na fb) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.siema .siema .siema .siema .siema .siema Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...