Skocz do zawartości
BakerS

[Zamknięty] BakerS

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to i ja się oficjalnie przedstawię i zaprezentuję bo jeszcze tego nigdzie nie zrobiłem a trza by było :)

To tak na imię mi arek :) Urodzony w nowy rok (22 lata mam) :P

Mieszkam w łódzkim :P

A teraz omijając resztę danych osobowych to tak:

- gram tu z wami już jakiś czas tzn kiedyś też grałem ale mnie nie znaliście a teraz dorobiłem się statusu admina nawet

- jestem z wami na ffa tylko bo inne serwery mi nie pasują

A po za tym to tak skończyłem technikum informatycznie (maturka zaliczona), teraz pracuję tzn. tworzymy piece i kabiny do malowania proszkowego (PS. jakby ktoś chciał kupić to na PW :P ). Gram też amatorsko w piłkę nożną w B klasie - tak dla sportu i zdrowia choć nie wiem czy to takie zdrowe.

Więcej nie wiem co napisać jak coś chcecie wiedzieć to piszcie. Pozdrawiam

PS. Na koniec chciałbym pozdrowić mamę i tatę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Arek pogromca szparek ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema ! Arek pogromca szparek ! :)

łowca raczej :) tak bynajmniej mówi się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po za tym to tak skończyłem technikum informatycznie (maturka zaliczona), teraz pracuję tzn. tworzymy piece i kabiny do malowania proszkowego (PS. jakby ktoś chciał kupić to na PW :P ).

Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedz :D :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu cię zaintrygowała ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tylko w Polsce takie rzeczy że ludzie nie pracują w swoich wyuczonych zawodach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a no raczej ale ja informatyk nie z powołania. a co do pracy to mam ok pracę. ok 150 metrów od siebie, szef spoko i aż tak ciężko nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz monter bo to Baczkers. Baczki idzie tam gdzie nic nie wie bo jest hardcorem.

Pamiętam jak kiedyś Baczkersik spotkał się ze mną (mieliśmy po 8 lat, on miał ten szwabski wąsik jeszcze) w pewnym barze, tam zaczepiło nas 2 karków (chyba ludzie kazanka, wtedy miał ci on wpływy) zaczęła się bójka, niestety byliśmy zbyt młodzi i jeszcze za słabo zajefajni aby wygrać. Wtedy Baczkers (Jeszcze nazywany Arkiem) poświęcił się wyrywając swoje baki, uwolnił niesamowitą moc kosztem oszpecenia na całe życie XD. Dzięki Baczkuś że nas wtedy uratowałeś

Siema ode mnie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...