Skocz do zawartości
Setiv

Podanko Setiv.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Setiv*.

Staż w cs'a: 3-4 lata z przerwami.

Wiek: 17

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/Setiv ... .63:27015/

Znajomości AMXX: 5/10

Gdzie miałeś/aś admina: Tutaj :)

Gdzie masz admina: Nigdzie.

Dlaczego właśnie ja: Ostatnio często gram na jedynce , więc pomyślałem że przydałaby się dodatkowa para oczu . Z pewnością się przydam , tym bardziej że miałem admina na 2 i nie sprawiałem kłopotów . Problemem były płatności z którymi zalegałem ale teraz opłacę co trzeba :)

Kontakt: cs: Setiv. PW tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humh.. jeżeli chodzi o 1 to nie mam wypowiedzi na 2# Cię widywałem to nie mam żadnych uwag spokojny człowiek z Ciebie i opanowany:) nie ma problemu z kontaktem :) jeżeli to coś da to ze względu na znajomość Ciebie z 2# jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo na tak ogarnięty z niego gość miły poczucie humoru (ts) jak miał już admina to amx zna i myślę że się sprawdzi ;) Tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, chłopak kulturalny i miły a poza tym przyda się kolejny admin ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty miał już admina więc ja jestem na Wilekie tak "Botkowi przyda się admin xd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarniesz te lagi, teleporty i ściny, to przemyśle to jak narazie jestem na nie. Wybacz ale nie wydaje mi sie żebyś spisał sie na 1. (mogę sie mylić rzecz jasna)

Setiv : Od tamtego tygodnia mam nowego neta , ping 20 -30. Więc wątpie żebym teleportował , ale przyznam na tamtym necie sie zdarzało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :3

Zioło; uzasadnij posta, a Setiv jak zobacze zmiane to sie wypowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Jesteś moderatorem! Jakbyś nie wiedział nie wypowiada się we własnym podaniu za co pewnie sam dawałeś ludziom ostrzeżenia. A teraz sam wykorzystujesz możliwość edycji postów innych użytkowników żeby im odpisać. Za to powinni zabrać Ci range modka.

Na admina się nie nadajesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na nie jesteś juz moderatorem i niech tak zostanie :(( Albo rybki albo akwarium ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tam , serwer i forum ogarnie ,b o to trol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem niestety na nie gdyż pasujesz mi na moderatora :) a adminów już jest sporawo także ogarnąć idzie.

PS. ogarniaj jako moderator . po co ci admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się mylę to na #1 razem z administracją mamy okrągłą dychę... Chyba wystarczy i może tak wstrzymać rekrutacje czy hajs jest najważniejszy? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja moderatora z funkcją administratora jest możliwa, nie widzę w tym nic dziwnego.

Jak się mylę to na #1 razem z administracją mamy okrągłą dychę... Chyba wystarczy i może tak wstrzymać rekrutacje czy hajs jest najważniejszy? :/

To nie jest dużo, póki są chętni trzeba korzystać, bo później może być słabo.

Nie chodzi tu o składki, żeby brać jak największą ilość, lecz o bezpieczeństwo na serwerze.

Ja jak zawsze neutralny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAJS SIE MUSI ZGADZAC

ja na tak ogarneity typ, admini sie przydadza;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do wypowiedzi Borysa korzystając z okazji i popieram jego słowa odnosnie ilosci adminów na 1 bo jak nie było tak nie było a teraz jest nas na tyle że co chwile jest jakis admin na serwerze :skromny: Żeby potem znowu nie było za dużo i połowa nie będzie miała co robić :/

A wracajac do tematu czyli podania Setiva to za dużo sie nie wypowiem bo rzadko go widze jak gram, ale cos tam kojarzę chłopaka i wydawał się byc ogarnięty :) tak że chyba można mu dać szansę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dużo na servie nie gram, ale mało cie wcześniej widziałem to jest jedyna wada. Ogarnięty jesteś tyle co cie znam to miły ale jestem NEUTRALNY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to zbyt dużo adminów jest na #1 na #2 lub #3 by sie przydali jacyś admini wiec nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na serwie byla 3 sytuacja (przy mnie) ze lata odpal a adminow nie ma tylko jest setiv, takze stwierdzenie ze adminow jest za duzo mozna sobie w dupe wsadzic;] To jest zrozumiale ze admini nie beda grac 24h dzienie by pilnowac serwa kazdy ma zycie prywatne a to czy bedzie 11 czy 10 adminow wyjdzie tylko na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy spedza tyle czasu na pracy admina ile moze i chce dac od Siebie :) Lata czit to pisz na forum, pisz na steam, krec demko :) tyle w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE bo nie podobało mi się Twoje adminowanie na #2,

a jak grałem na innym nicku niż hyzio to pisałeś do Tomka żeby mnie banował bo nagrałeś demko .lol

którego nie wrzuciłeś jak się dowiedziałeś, że ja to ja trollface

a szkoda bo gdybyś był pewny, że grałem odpalony to zakładam, że byś je wrzucił ;)

///edit

jeśli uważałeś, że jestem odpalony to powinieneś wrzucić, już były akcje z odpalonymi adminami, może akurat mnie przyłapałeś trollface poke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest moderatorem? krzysssi3k też jest moderatorem a admina jakoś ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak Setiv spoko gościu ogarniety nie to co nie bede mowił po nicku admina ,jak był adminem na pb to chociaż bywał tam na servie i nie dawal banów za jakieś małe przekleństwo JESTEM NA TAK!!! trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za

Gracz z doświadczeniem

Rzetelny, odpowiedzialny co widać na forum wobec jego pracy.

Say YES !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Ogarniety, nie sprawia problemow. Nada sie!

Jakas decyzja zapadla w koncu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...