Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Heejo :) Mam zamiar kupić nową myszkę, czy mógłby mi ktoś polecić jakąś dobrą zarówno do grania jak i normalnego użytku? Tak do 2 stówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jak ja tylko kolorek inny możesz mega jest do grania i do użytku zwykłego http://allegro.pl/mysz-logitech-m105-mo ... najtaniej- i3730542872.html i tania i bardzo bardzo wytrzymała raz rozwaliła się chyba na wszystkie możliwe kawałki i połączyłem tak jak było plastiki i wszystko w środku i jest jak nowa :D A i jeszcze gwarancja 36 miechy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do marketa i kup byle jaki szit do 50zł bezprzewodowy. Wytrzyma min rok i nie kosztuje milion złoty za logo, a droższe niech kupują pro gejmery co biorą korektę na wiatr na duście trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchawki mam jakieś pioneer :P a czy są dobre to nie wiem , nie znam się na takich sprzętach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie masz nowej myszki to rzeczą, którą powinnaś zrobić, a masz już jakieś typy, jest sprawdzenie jak myszka leży w dłoni. Jeśli będziesz miała super myszkę, ale nie będzie Ci się nią wygodnie posługiwać to nic Ci nie dadzą jej parametry. Jak masz już nową myszkę, to zamknij swój temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugi kabel +

laser +

DPI +

 

jak w dloni jest idealnie to brac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...