Skocz do zawartości
PAcan

[Zamknięty] Bongiorno^ ^

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec ten tego noo...  rodzice ochrzcili mnie imieniem Grześ^ ^ Piękne imię prawda ?! Pochodzę z Dolnego Sląska, na stałe osiedlony w Bielawie (piękna kraina, zapraszam na wypad w góry, czy też na browarka ;) Mój rocznik to..93"... tak wiem jestem starym prykiem grającym cs-a.... Jestem uprzejmą osobą, nie lubiącą używać wulgaryzmów (no chyba, że ktoś wytraca mnie z równowagi, choć to nie łatwe - ale wtedy to jest inna bajka). Ogólnie to nie gram długo w cs-a wiec jak zobaczycie botka z nickiem PAcanEK^ ^ to nie zwracajcie uwagi( jestem i będę słaby^ ^) xd a tak troszkę z innej bajki to interesuję się motoryzacją (stąd mój wyuczony zawód : Technik Pojazdów Samochodowych) lubię niemal "prawie" wszystkie sporty (już prawie wszystkie zawodowo trenowałem^ ^, poczynając od narciarstwa biegowego, przez: piłkę nożną, koszykową, siatkową, biegi przełajowe, długodystansowe, chód, jakieś tam zapasy i pływanie, kończąc na ping pongu,więc ogólnie rzecz ujmując, lubię prowadzić intensywny tryb życia^ ^ oczywiście nie posiadam nałogów, a poimprezować czasami należy! Ogólnie lubię wiele stylów muzycznych, lecz kocham chilloutować sie przy rytmach reggae, czy też odnaleźć garstkę siebie w rapie^ ^

 Wiec to już chyba na tyle, choć to tylko garstka informacji o mnie, a jest jeszcze co pisać... ^ ^Mimo młodego wieku byłem naprawdę nisko ale to chyba tylko po to aby wybić się dość wysoko... Ogólnie słynę z tego, że czasami lubię się rozpisać, często niepotrzebnie i bez sensu. ale cóż, piszę o sobie to trzeba w jakimś stopniu swoją część biografii przedstawić^ ^

 Miłego czytania xD 

Pozdro załoga!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej, grałam dziś z tobą i dobrze grasz :D Ładne masz te imię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Ciekawe co na to hyzio :P Bo ja się poczułem jak jakiś stary piernik ;)

Oczywiście brałem pod uwagę średnią wieku, jaka panuje na paintball'u. ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...