Skocz do zawartości
batonik

Rewolucja na Ukrainie

Rekomendowane odpowiedzi

800px-Flag_of_Ukraine1.jpg

klopoty-na-przejsciu-granicznym-z-ukrain

 

 

Co sądzicie o tym co się dzieje na Ukrainie, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy potrzebna jest śmierć tylu ludzi do obalenia Juszczenki? Wyraźcie swoją opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią nasi władcy to wina rządu Ukrainy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdanie podzielone. Otóż z jednej strony Ci, którzy demonstrują mają rację popieram ich bo walczą o swój kraj przeciwko władzy i chcą do UE co mnie nie pokoi, ponieważ jeśli gdy będą w UE to będzie to samo co z Polską. Przykre jest to, że media cały czas pokazują co tam się dzieje i politycy wtykają swego długiego nochala w nie swoje sprawy zamiast zająć się problemami w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tylko tak i czekam na drugą część "age of poland".

74044cf939c774540a092b3d07175a4b_origina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko bandera musi zniknąć bo inaczej Ukraina nigdy się nie odłączy od wpływów Rosyjskich, a jak wiadomo oni na 100% maczali palce w tych wydarzeniach. Swoją drogą jestem ciekaw czy kiedyś uda nam się Lwów odzyskać bo jak i Królewiec to od zawsze były Polskie miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Swoją drogą jestem ciekaw czy kiedyś uda nam się Lwów odzyskać bo jak i Królewiec to od zawsze były Polskie miasta.

O to nawet nie ma co marzyć, tak samo można wziąć Wilno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierć ludzi nigdy nie jest potrzebna ale trzeba sobie przypomnieć co się działo za czasu Solidarności i obalenia rządu.
Na Ukrainie jest rewolucja którą ogląda cały świat.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaraki się zabijają żeby inni mogli dojść do władzy. Będzie fajny rozłam, a po wszystkim Ukraińcy będą mieli jeszcze gorzej jak wcześniej, bo albo będą mieli ukochaną Unie co ich rozszarpie, albo inny "pomocnik" pomoże stawiając takie warunki że i tak to państwo się rozpadnie. 

 

Ideologie mają fajną, tylko trochę nieprzemyślaną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...