Skocz do zawartości
mikoli

Ważne: ludzie nie płacą wam za nic .

Rekomendowane odpowiedzi

nick: jakis

O co chodzi: ludzie kupują, a vipa ma pół serwa ! 

O to demko :

 


 

Wyjaśni mi ktoś dlaczego ma grawitację bez vipa ? i tak ma prawie każdy !

Moim zdaniem każdy vip powinien zostać wydłużony, ponieważ nie daje on nic przy tym co się dzieje na serwie. 

 

 

 

Liczę na perma dla takich osób (widać na demku ) :

 

#16 Henzel :D   212.160.247.237  Nonsteam  

 

 

PS. to chyba ten dział.

 

edit;;// nie wiem jak to robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych "mocy" vipa się bógują, i co najgorsze dzieje się to jak admin wyrzuci danego gracza lub gracz ponownie wchodzi na serwer Hyzio , batonik , Kazanek nie wiecie co może być winą ?

Jak następnym razem zauważysz kogoś kto ma "darmowego vipa" pisz po prostu "hanzel zbogowny vip" będą takie osoby wyrzucane i prawdopodobnie zniknie ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz że na serwie jest makarov i ty, to są chyba wszyscy admini ;/ I może dildo będzie, ale  to i tak prawie nic,a wy robotami nie jesteście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz że na serwie jest makarov i ty, to są chyba wszyscy admini ;/ I może dildo będzie, ale  to i tak prawie nic,a wy robotami nie jesteście .

Masz rację, teraz patrze kto jest adminem na serwerze i widzę że jest ich sporo, a z tego "sporo" wchodzi 2 max 3, powinno być tak że jak administrator nie wchodzi na serwer przez jakiś określony czas zostają usunięte mu prawa admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się, ale nikt nie robił z tego nic wielkiego, jest to bug jak każdy inny, który nie zdarza się często i admin może dawać do skutku kicka (bez konieczności, ponieważ ta umiejętność minie po załadowaniu się kolejnej mapy). Równie dobrze, możemy zrobić wielki problem z bugowania kulek :) za co (poza respem) nie ma bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest taka pierdoła, że po prostu nikt z tego nie robił wielkiego halo, zazwyczaj dotyczy to jednej osoby na mapie i tylko zmniejszonej grawitacji, jak dla mnie to reklama VIP'a :P

na zasadzie, że poskacze sobie wyżej, spodoba się, kupi VIP'a, więc nawet nie próbowałem tego poprawić, nie wpadłbym na to, że komuś to może przeszkadzać, a na pewno nie w tym kontekście.

 

@@mikoli co do Twojej nieudolnej próby wyłudzenia VIP'a jaką dostrzegam w tym co napisałeś, to jeśli administracja ma taki dream, że chce rozdawać VIP'a za darmo to nic Ci do tego :) fakt, że nie jesteś w grupie docelowej nie oznacza, że jesteśmy Ci coś winni. Jeśli Ci się to tak strasznie nie podoba to możesz nie przedłużać VIP'a ja nie mam nic przeciwko ;]

 

@@MIRAS, @@kazanek Ten bug dotyczy tylko skoku, żadna z pozostałych opcji się nie buguje, trwa to tylko jedną mapę i nie ma co z tego robić zagadnienia ;)

I na pewno nie będziemy za to wyrzucali Graczy!!

 

@@LeiTo Ty też piszesz o sprawach, na które nie masz najmniejszego wpływu, nie interesuje Cię czy Chłopaki nie mają przypadkiem sesji, rodziny, nowej Dziewczyny, zmiany pracy, czy czegoś innego co uniemożliwia im aktualnie wbijanie na serwer i pilnowanie was czy się nie wyzywacie. Zachowaj proszę takie komentarze dla siebie. Skup się na tym co Ci ostatnio wychodzi najlepiej, RS'y są chyba ważniejsze? Czy już nie? trollface

 

mam nadzieję, że to wyczerpuje temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to chyba czasami z 5 osób ma ten bug . A mnie to denerwuje, ponieważ już sporo vipów wybiera inne opcje niż grawitacja  , a tu gracze bez vipów wyskakują i na grawitacji . Jeżeli tego nie dacie rady naprawić to trudno, ale wkurzające to jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby działo się to na taką skalę i tak jak już napisałem CELOWO nic z tym nie robiłem.

I szczerze to nie wiem, czy chcemy w ogóle coś z tym robić :)

 

 

@kazanek, @batonik Chłopaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...