Skocz do zawartości
cannabiss96

[Zamknięty] Wiesz co się kruszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Mateusz, w counter-strike gram już 7 lat z przerwami, nie jestem graczem rangi profesjonalnej ale w głowę trafiać umiem.
Na serwer trafiłem zupełnie przypadkiem, poszukiwałem po długiej przerwie czegoś do rozluźnienia, nie dla statystyk, nie dla wypocin fragów, poprostu lubię rywalizację, na 4funie dobrze mi się gra tylko (nie wiem) czy to poprostu brak osób z większym doświadczeniem i wiekiem czy brak intelektu sprawia że denerwują mnie gracze widzący mnie jako czitera.

Widzę przejżyste forum, ładnie estetycznie i raczej ogarnięci admini. Dlatego pozwolę sobie zostać trochę dłużej i jeśli będzie możliwość, będę się ubiegał o administratora, ale jeszcze za wcześnie.

 

No i jeśli wiecie co się kruszy - to miłego czilu i dużo ustrzelonych głów

Pozdrawiam Cannabiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) życzę miłego strzelania i zerknij też na paintballa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełnoprawny Obywatel -  kobieta zmienną jest.

 

Witaj a o PB to już zapomniałeś ?..

nie przejmuj się skargami tych słabszych :/  .. jakbyś grał nie uczciwie to byś dawno z banem siedział..a komentować z nudów to mogą( mają za mało doświadczenia w tym aby startować na admina to pozostaje im głupie oskarżanie).. a jak zauważysz za to ze robią to nagminnie na say'u to również ich możesz zgłosić.. na to punkt w regulaminie tez się znajdzie :P

 

Tak wiec miłej gry :)

 

PS.sory za zmienną czcionkę ale chochlik bawi mi się w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się skargami tych słabszych :/  .. jakbyś grał nie uczciwie to byś dawno z banem siedział..a komentować z nudów to mogą( mają za mało doświadczenia w tym aby startować na admina to pozostaje im głupie oskarżanie).. a jak zauważysz za to ze robią to nagminnie na say'u to również ich możesz zgłosić.. na to punkt w regulaminie tez się znajdzie :P

 

w zupełności się nie przejmuje, nie od dziś to piszą, skarżą, myślą że gram nie czysto, wszystkie niejasności i niedowierzania zawsze zostają sprostowane po screenach admina ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...