Skocz do zawartości
ununinium

[Zamknięty] No cześć.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Patryk, 20 lat. Mój nick w tych pistoletach to: ununinium. Gram głównie paintballa bo jest fajny. Ogólnie to chciałem powiedzieć wszsytkim "CZEŚĆ" :) Nie czytałem regulaminu, zaznaczylem te "ptaszki" bo bez tego nie szło się zarejstrować (wasz emajl był w dziale "inne", a nie "spam", ani na głównej części). Podalem 1 z 20 moich emajli które słóżą mi głównie do rejestrowania się na różnych stronach, zapytacie po co tak dużo? Czasami przydaje się więcej kont :) (nie nie, to tutaj jest mój jedyny, podaję tą informację po to bo chcesz coś więcej wiedzieć Patrycjo (może coś z tego wyjdzie)) :D Lubie jeździć rowerem, grać samochodem, pływać butami, wodne kule itp itd. Fakty o mnie: chodzę chodnikiem, przechodze na zielonym świetle (czasami na czerwonym jak nic nie jedzie), zawsze jak przechodzę przez jezdnie to patrzę w lewo, prawo, lewo i na środku ulicy jeszcze raz w prawo upewniajac się że nic nie jedzie, tego nauczyli mnie w przedszkolu, nauczyli mnie tam jeszcze czytać i pisać, dodawania i mnożenie itp nauczli w podstawówce, chociaż w przedszkolu umialem liczyć, znałem zasede nastu, dziesięci, stu, tysięcy, milionów. Miliardów i wyżej nauczyłem się z neta, ogólnie nie czytałem książek w podstawówce, tak nie lubiłęm czytać, pamiętam jak wypożyczyłm książkę kubusia puchatka na ponad 200 stron i leżała na szafce przez półroku, tak wyglądało moje czytanie, chociaż przeczytałęm, "w pustyni i w puszczy", "Romeo i Julia" (nie do końca), "Mały książe" (ostatni rozdział pominąłem, przez to nie znałem odpowiedzi o zajączku) i kilka innych. Piszę na klawiaturze qwerty nie patrząc na nią, mam monitor 19 cali, klawiature od kolegi, najtańszą myszkę (40 zł kosztowała w RTVeuroAGD, co za zdzierstwo), mam słuchawki bez mikrofonu, lubie banany :3. Nie lubię niczego co mógłbym nie polubić :).

 

PS.

Patrycja, wrzuć do kosza jak Ci się nie podoba.

PS2.

Dopisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kojarzę Cie z PaintBalla. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, mój ulubieniec :D CZEŚĆ ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha od razu ulubieniec ;> no no siemasz siemasz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj zapraszam cię na PB <3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siemaneczko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siemka ununinium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...