Skocz do zawartości
.:Szynal:.

[Rozpatrzone] BladyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: BladyZ

Serwer: Baton 2 Paintball
Data: 13.06.2014r. (13 piątek- chłopak ma pecha) :D
Adres ip (amx_ip): Przepraszam, ale ale o tym nie wiedziałem i nie zdobyłem IP.
Demo/screeny: http://290674.hltv1.pukawka.pl/baton-1406131845-de_dust2-1402677900-1402679760.zip - demko mam z hltv, gracz przyszedł później. Początek jest nie potrzebny, przepraszam za stratę czasu :D
Opis sytuacji: Pierwsza sytuacja dotycząca mnie.. Idę po cichu, słyszę kroki dobiegające z lewej strony, a ten wyskakuje i dosłownie we mnie, dokładnie, wiedząc gdzie stoje.

Druga sytuacja dotycząca Rozbójniczki...  Schodziła z gali a ten nie widząc jej strzelał i trafił heda.. Skąd? ??

Trzecia sytuacja dotycząca Krowy :* ... Gracz jest na gali, Blady popatrzył na długą, ten się ruszył i w tedy odwrócił się i w tempo trafił w niego .. Gdy wszyscy strzelali, on się tylko patrzył... I z tyłka info że akurat wyjdzie..

Czwarta sytuacja dotycząca Van'a ... Podłożył bombe, popatrzył na gale strzelił w tempo ... Van pisał że wh a ten wyśmiewał jego, jak i mnie gdy mówiłem że nie podam, tylko aby offnął..

 

Pozdrawiam .:Szynal:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie... ^^ jak byś nie wiedział to jak się wchodzi na dach to wali się po dachach w stronę respa... chyba wtedy cie trafiłem. A co do reszty bzdur co napisałeś to wiedz że każdy skanuje wejścia i wyjścia zanim tam ruszy. Co do Van'a to sam później stwierdził że się pomylił i przeprosił. Skarga bez podstaw. PS: Po 15min demka nadal niema ani Mnie ani Ciebie, a gdzie tu do mapy westwood jeszcze.... następnym razem się trochę postaraj ;) Fajnie się pojawić na Forum ale nie jako Cziter.  Pozdro /BladyZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że przepraszam za stratę czasu, ale demko mam z hltv i wystarczy odtworzyć komendą viewvideo... A teraz się nie wymiguj, bo było widać że grałeś odpalony... Czekam aż jakiś admin przeglądnie to demko i dostaniesz Perma. Dziękuję tyle z mojej strony..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomarzyć... Demko przewinąłem do momentu kiedy się pojawiłem i i tak nic nie widać żebym jakoś nadzwyczajnie grał. BTW to jest tylko Dust, a spina się zaczęła na Westwoodzie... Szkoda nerwów na Ciebie kolego. /BladyZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieci koniec spamowania!!! A ogólnie skoro nie umiesz nakręcić demka to next razem widzisz ODpala?napisz na forum albo naucz sie krecisz demko pokazujace "delikwenta" który na wspomagaczach gra.Prosze o zamknięcie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sorka za problemy i proszę o usunięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...