Skocz do zawartości
SIICK

Siiicku podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SIIICK'
Staż w cs'a: 6lat
Wiek: 21
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):  http://www.gametracker.com/player/SIIICK%27/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 9/10 bo napewno wszystkiego sie nie uzywalo ;)
Gdzie miałeś/aś admina: Admin na bylej serwerowni skamieniali oraz byly admin H@ serwera FFA na PGC
Gdzie masz admina: w tej chwili nigdzie.
Dlaczego właśnie ja: Ja rozumiem ze nie spełniam wymagan na admina, ale widze ze potrzeba Wam adminów (chyba że sie mylę) i postanowilem sprobowac. Pod nieobecnosc adminow od mojego uczeszczania na serwerze wrzucilem 4 osoby. Czasami nie ma admina a wrzucanie na strone troche zajmuje i co chwile trzeba wylaczac cs ;) Mysle ze jestem osoba odpowiedzialna oraz no nie mnie to oceniac osoba z kultura. ;) oczywiscie czasami rage jest ale staram sie go pochamowac ;) , Co ja moge wiecej powiedzieć nie chce Wam mydlic oczu i sie rozpisywac. Jezeli uznacie ze jeszcze nie teraz to przyjme to do wiadomosci i nie bede "płakac" jaki to ktoś nie jest, jako że to podanie prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam SIIICK'
Kontakt: steam SIIICK'em email bestras123@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze widzę go od dłuższego czasu a w dodatku b.dobrze strzela ;p duże TAK!!!aaa i  wrzuca demka na forum :) Co niektórym się nie chce nawet na specta wejść:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie grywam tak często na #1 ale jak tylko wejdę, ciągle jest. Niestety nie spełnia wymagań, ale zrobił więcej niż niektórzy admini na serwerze. Jestem na TAK

 

 

 

@Pulsar Jak #2 padnie, to wchodzę na #1 i gram. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Odpowiedż Jest  NIE!!!!   Nigdy go na serwerze nie widziałem  załorzył se konto  na forum i tak szybko che zostać adminem 

 

 

 

 

 

Odpowiedz NIE !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kolegi, ale na podstawie tego co napisali inni użytkownicy jestem na TAK.

 

 

MandaryneK

 

Kpisz? Zrobiłeś dokładnie to samo... Różnica polega na tym, że SIIICK' wygląda na ogarniętego, a Ty nie.

 

 

Kazanek zobacz, czy aby MandaryneKMazur t to nie multikonto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to co dotychczas zrobiłeś od ręki dałbym Ci admina, bo Ci się chce. Reszta nie wykazuje jakiejkolwiek chęci. Mam nadzieję, że ostateczna decyzja będzie pozytywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracz niedzielny :/

na myśli mam to że gra weekendowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, gdyż jest aktywnym graczem, kulturalny nie ma nic do zarzucenia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na #1 wiec będzie to tylko post offtopu (przynajmniej przez was tak uważany).

Ale moim zdaniem Kolega powinien dostać admina, przynajmniej na okres próbny

1. Pokazał już po samych zgłoszeniach innych graczy ze potrafi rozpoznać czita oraz ze chce pomagać w prowadzeniu porządku na serwerze (wielki +).

2. Świerzy na forum.. ale chyba szybko ogarnie najważniejsze tematy.(-)

3. Na serwerze tez gra często widząc po GT (+)

 a wymagane posty powinny byc u dzieci co piszą podanie aby sie pochwalić przed kolegami adminem a nie u ogarniętych graczy. (po co mają spamować aby szybko nabić posty)

 

Podczas okresu próbnego pokaże czy będzie się sprawował, jak nie to żaden problem odebrać flagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Tak.

 

1.Bardzo dobre demka kręcisz.

2.Wiek.

3.AMX.

4.Nawet długo siedzisz na Serwerze jak patrzyłem na GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4.Nawet długo siedzisz na Serwerze jak patrzyłem na GT.


1600minut to długo? :o
Twojego zdania nie brałbym pod uwage z racji tego że nigdy Cie na #1 nie widziałem. A tak w ogóle... to kto Ty jesteś? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak, widać, że mu zależy na tym aby pomóc, a małooooo komu chce się nagrywać demka i do tego jeszcze wrzucać je na forum. Może i mało dni jest tu z Nami ale dając mu szansę na pewno jej nie zmarnuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poudzielaj się jeszcze na forum, daj się poznać na forum i napisz do któregoś z mokdów by otworzyli podanie, tak abyś był z nami na forum min. 1 miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc już na dniach, więc składam apelacje od wcześniejszej decyzji do Trybunału ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz na prezydenta ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za dema. Wiek też może być, kultura jak najbardziej na miejscu. może zostać majstrem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...