Skocz do zawartości
LoLeK

Siekacz

Rekomendowane odpowiedzi

Siekacz wuha

Siekacz - 193.238.12.145:27005

17 "Siekacz" 639 STEAM_ID_LAN 8 32:17 18 0

http://www.speedyshare.com/files/20434279/ss.dem <----- pierwsza akcja na dust2 :)

http://www.speedyshare.com/files/20434352/siekacz.dem <------- patrzy na Giera z gory :D

ZB@no\/\/@/\/Y PR3z GieROOO ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wypowiedzi kazanka - dla mnie również clean !!

:homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB czy nie?? Szybka piłka i nie blokujemy - fakt mogłem sam nagrać demko ale do Lolka mam zaufanie, sam miałem poczucie że ma WH, pozostawiam temat do jutra max. Jeśli nikt nie zdecyduje to temat do zamknięcia bez UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazanek typo nie gra normalnie wiee dobrze gdzie kto jest tylko jeszcze strzelanie mu slabo idzie ;] i sam sie w koncu przekonasz ze cos maa jaa tego zdania nie popuszcze co do niego bede sie tego trzymal a co do nuke skad mamy wiedziec ze Giero jest na dole jak biegnie to Giero mowi a na pochylni ktos jest i typo 15 sekund pozniej patrzy w dol do kanału gdzie byl Giero ale dema dalej wtedy nie nagrywalem 5 sekund po zabiciu siekacza Giero wyszedl z kanalu/wentylacji nazwij to jak chcesz i nawet chyba sam to powinien pamietac :) To tyle z mojej strony, alr rubcie co chcecie jaa tylko chce pomagac a jezeli dajecie mu UB to SIEKACZ wybacz za problem, ktory jaa spowodowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych demach nic nie widać. Ta akcja z Gierem na dole.. Obejrzałem demo dwa razy, za pierwszym razem też mnie zdziwiło po co gość się tam spojrzał. Za drugim razem podgłośniłem słuchaweczki i zgadnij co? Wyraźnie słychać, że ktoś jest na dole. Na duscie nic nie widziałem. A jeszcze jedno, jak już musisz nagrywać demo, to postaraj się, aby Twój ping nie skakał jak szalony ... Nie da się tego oglądać.

UB dla chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i moze lepiej nich admin nagrywa te dema bo i tak ciezko ocenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB i do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...