Skocz do zawartości
~HeaD^ShoT !

~HeaD^ShoT !

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick w grze: ~HeaD^ShoT !

Admin, ktory zrobil screeny: KaSiA

Mapa: de_dust2

Moje IP: 83.238.236.187

Serwer: FFA

Screeny:

Kasia wytłumaczysz mi o co Ci biega ? .. ;/ Dajesz mi perma powód czitujesz.Yyyy... a gdzie screeny albo jakies demko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeaD Shot !

77-253-35-201.adsl.inetia.pl

bigmazi@poczta.onet.pl

~HeaD^ShoT !

83-238-236-187.adsl.inetia.pl

mazanek62@o2.pl

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=83&t=1753

Aż dziwne, żeby dwóch Head Shotów o tak podobnych nickach, tym samym providerze internetu i co najlepsze de facto podobnych mailach, nie było tą samą osobą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny mail hahaha no watpie a to znaczy ze jak ktos ma netie lub neo to ja nie moge miec ? ;/ Dostaje bana za jakąs glupia osobe ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mc prosze o odbanowanie goo, znam go z reala i ten drugi to nie on. Dzisiaj z nim nawet o tym rozmawialem xd :D Chyba ze sklamal mi prosto w oczy w co watpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam klamać skoro zmieniam ip.nick i gram dalej ? Chce sobie pograc spokojnie na swoim nicku ! I sory za wyraz MC..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, że mazanek i bigMAZI nie są podobne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sama końcówka no ale po co mi robienie 2 kont ? I klamanie skoro tak jak juz pisalem zmieniam ip i nick i gram dalej ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz screenów, które zostały Ci zrobione i teraz próbujesz się na lewo wykręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC bo co sie mam wykrecac ? Nie bd sie powtarzal zmieniam nick i gram a nie sie wysilam zeby sie wykrecic tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz walcz synek, ale jesteś już udupiony :D Poczekam tylko na jedną informację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko widze ze fajny serwerek bany leca za inne osoby... ;/ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tak zwana wykończeniówka :D

~ HeaD^ShoT !' 83.238.4.18221:27005 [sTEAM_ID_LAN] 4 sztuki (chodzi oczywiście o screeny :D )

Teraz mi powiedz, że to nie chodzi o Ciebie :D Hahahahahahahah (to jest szyderczy śmiech, zapytaj kogoś np. tatę niech Ci powie co słowo "szyderczy" znaczy)

Baj Baj mazanek, mazi, a no i teraz mazgajek :D

Możesz jeszcze wypowiedzieć swoje ostatnie słowa i zjarać szluga po czym zamknę temat, zostaniesz rozstrzelany pod słupem, a Twoje zwłoki wylądują w masowym grobie cziterów/cwaniaków i słuch o Twojej osobie na tym serwerze zaginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko zajebisty serwer ! ;/ Bany za inne osoby,pozdrów wszystkich adminow hahaha !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat przejdzie do historii, a ja sobie wbiję 440 posta i zamknę owy wątek. Piona typie :D Może jak znajdziesz te 4 sztuki screenów to, ktoś pomyśli nad UB. Problem w tym, że dostaniesz bana na forum za multikonto i nic Ci już nie pomoże. Hahahaha ZUO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...