Skocz do zawartości
przemo'

Deluxe / Woren czysty.

Rekomendowane odpowiedzi

http://rapidshare.com/files/191501298/WOREN.dem.html ocencie i zbanujcie!!!wedlug mnie wH.a ktos tak reczyl za worena ze jest czysty. http://rapidshare.com/files/191503385/woren1.dem.html

//LEader: Przemo ostrzeżenie słowne za obrażanie użytkowników w nazwie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...ja nie raz go banowałem, ale zawsze ktoś ręczył, że czysty itp...a tu wyszło szydło z worka. Woren, wytłumacz się. Wcześniej tak się tłumaczyłeś, a teraz co, umilkłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE , nie wkrecajcie mnie to nie jest moje demo ;/ Przemo kiedy to bylo ? Bo napewno ja TAK NIE GRAM . Z pewnoscia ktos sie podemnie podszywal a Przemo nagral demko , poprostu Hamskie to jest ;/ Jezeli ktos ma do mnie jakies poodejrzenia prosze screeny ;] Prosze jak najszybciej to wyjasnic i o niebanowanie mnie ;/ Ja nie gram tak jak ten na demku , czesto robie Silent Runa i gadam naokraglo przez micro a ten typ jakos nic takiego nie robil ... A i jeszcze jedno na poczatku rundy mam ustawione ze mi noz wyskakuje a nie klamka a jakos na demku tego nie widac i Przemo botem to mozesz siebie nazwac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze czita nagrywam .a to nie ode mnie zalezy czy bana dostaniesz czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemo .. moim zdaniem możesz nazywać go cziterem, ale z botem to przesada :)..

//McLovin: Moim zdaniem to skup się na temacie, a nie robisz offtop. Chcesz dostać 3 ostrzeżenie ? Jak chcesz ja mogę równie rygorystycznie przestrzegać regulaminu na forum, tak jak Ty na serwerze. Ostatni raz ostrzegam. Jeszcze raz złamiesz regulamin i 3 warn i nie wiem co będziesz musiał zrobić, żebym Ci go zdjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem z worenem to czasami mi śmierdział ale nigdy go nie sprawdzałem więc nie moge tak ocenić. Ale na demku są czity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.a ile wam mam powtarzac dzisiaj rano nie gralem ! Jakis typ sie podemnie podszyl , i jeszcze raz dokladnie przesledze te demo i dam wam dowod ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

to nie jest woren.... ale ktos sie doigra..............

pan szanowny Deluxe sie podszywal

# 7 "woren" 42 VALVE_ID_LAN 14 06:16 44 0 78.88.33.104:27005

http://home-edition.eu/viewtopic.php?p=899#899

nie mozna miec pretensji do nikogo poza nim

wyjasnione we wspolpracy z przemo :D

i przeczytajcie po raz kolejny pod kresa moje cs motto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woren to byl moj blad i sory ze cie obrazilem i nazwalem "botem" ale i nie nawidze jak ktos czituje a to byl taki odruch. sory jescze raz :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona, temat zamykam. Pan Deluxe na forum jest już zbanowany od wczoraj. Przemo sugeruję zmienić nazwę tematu na Deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...