Skocz do zawartości
Patrycja ^^

Ekipa - nowy filmik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys filmiki to byly zdjecia graczy, ich nicki i muzyka, a teraz jakies pomysly.. Nasracie tylko w tym filmiku niepotrzebnie i tyle ;)

dokładnie tak samo sądzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo dać jakąś swoją propozycję a później będziemy myśleć co dalej z nimi robić, jeszcze nic nie jest przesądzone a więc nie marudzić tylko wysyłać zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło ale czy dojdzie to nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie a moze byc na golaska :D nie no inne mam prosze to zdjecie ladnie wstawic  jutro wysle takie ladne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął dziś termin wysyłania zdjęć, ale ze względu, że sporo część zdjęć odpada (cziterzy) i jest ich trochę mało dajemy Wam jeszcze trochę czasu także doooo dzieła  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak tak myślę to nie wiem czy to ma sens wgl, prosiłem żeby umieścić reklame na serwerach to nawet chyba jej nie ma :/ Mało ludzi dało wgl nikt na forum nie wchodzi :/ Miało być fajnie wyszło jak zwykle, tak jak z tymi meczami GO :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Podjąłeś tego zadania to musisz teraz zrobić :D a tak wgl mowiles ze masz 40 pare zdjęć wiec nie jest tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam dac swoje czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że nie zrobię, mnie tylko zdenerwowało to że tak się ludzie angażują :) A ten się pyta czy jeszcze dać, no nie chce klnąć bo jestem modkiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszednełło i moje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że nie zrobię, mnie tylko zdenerwowało to że tak się ludzie angażują :) A ten się pyta czy jeszcze dać, no nie chce klnąć bo jestem modkiem :/

no widzisz :D Jakos Natalia robila to bez problemu, ale no .. :D

no widzisz :D Jakos Natalia robila to bez problemu, ale no .. :D

 pewnie :D a jak potrzebowala pomocy to albo jej pomagalam albo tam jeszcze z kims robila. Muzyke wybieralysmy razem albo robila glosowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz :D Jakos Natalia robila to bez problemu, ale no .. :D

 pewnie :D a jak potrzebowala pomocy to albo jej pomagalam albo tam jeszcze z kims robila. Muzyke wybieralysmy razem albo robila glosowanie ;)

Wiem wiem maleńka, też głosowanie zrobię :D A do filmiku nie potrzebuje pomocy już obcykałem wszystko, trzeba trochę zdjęć zdobyć i czasu na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kiedy bedzie premiera filmu ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę u Pulsara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak się postaracie i bd mówić na serwie ludziom o filmiku i uzbieram odpowiednią ilość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem po co mi oglądać mordy ludzi którzy są chwile z nami, ja to bym się skupił na  osobach które naprawdę znamy i będzie milo ich zobaczyć. Czyli nie ilość a jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@KaRol# słuszna uwaga (masz + ;)) Zwróciłbym jeszcze jedną uwagę. Po co dyskutujecie jeszcze w tym temacie? Temat powinien zostać zamknięty do 15.09 a  piszecie sobie komentarze. Pogaduchy na forum, ogarnijcie się i trochę kulturę dla niektórych :)

 

Wiem, ale po co te komentarze jeszcze? Jesteście niecierpliwi :/

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol dobrze mowi malo takich ludzi co tylko chwile sa bo w duzej ilosci przypadkow konczy sie ich przygoda z nami banem. Dawac tych ktorzy jakis czas juz sa z nami i tyle ;> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kawal dobrej roboty Pulsar jak i Pati ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko film :>

Heh no tak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie znowu zobaczyć jak niektóre mordki się zmieniły a niektóre zobaczyć pierwszy raz dziękujemy Sebie i Patysi za wykonanie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...