Skocz do zawartości
Me_Gusta

Co masz za telefon? Jakich apek używasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem wiele fonów.

Zaczynając od Alcatel poprzez nokie 3310 HTC TyTn2 do iPhone i musse powiedzieć, że tylko 2 telefony mnie oczarowały.

Jest to nokia 3310 ( ktorą mam do dziś i gram na niej w węża) i iPhone.

Jest dużo ludzi zapewne którzy powiedzą droga zabawka nie warta pieniędzy android lepszy itp.

Ja oczywiście się z tym nie zgadzam dlatego poniekąd zakładając ten temat sądzę, że dowiemy się ciekawych rzeczy o swoich zabawkach.

Dawno dawno temu gdy siedzialem jeszcze na HTC zobaczylem u kumpla iPhone 2 (ma go do dziś i działa!)

Pobawiłem się nim chwile i stwierdziłem, że muszę to mieć.

Pierwszy iPhone jaki kupiłem za własne zarobione pieniądze był już iPhonem 3 bez Punktu G wtedy. :D

I od tamtej pory mialem wszystkie po koleji aż do iPhone 5s teraz.

Nie pomyślcie sobie, że się chwale, ale jestem po prostu dużym fanem Apple.

Co mnie w nim urzekło?

Prostota działania, Darmowe appki, Cydia, czujnik metali ( nie przydaje się za bardzo ale zadziwia znajomych :) możliwość skanowania i rozszyfrowywania sieci WiFi, dostęp do sieci tor

Możliwość doinstalowania linuksa, przydatne appki takie jak iMovie, Candycrusher i wiele wiele innych o ktorych napiszę potem.

A jak to wygląda u Was? Co macie ciekawego na swoich smartmaszynkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "zalet" dodałbym aplikacje "icloud", która ostatnio tak zasłynęła :D Ja osobiście nie jestem zwolennikiem apple, za drogie, za bajeranckie i ten okropny system. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iCloud fakt masz racje przydaje się.

Ale darmowe masz tylko 5 GB co w zupełnosci wystarcza na twoje kontakty czy notatki, kalendarze które z łatwością możesz przenieść na inny model czy macbook.

iCloud jest też dobrą przechowalnią zdjęć, ale 5GB nie pozwala na zachowanie ich wszystkich (szczególnie po wakacjach)

Dobra alternatywa to DropBox i MEGA CLOUD który oferuje aż 50GB za free.

Mają też poręczną appke do synchronizacji zdjęć xzy dokumentów.

Kolejną dobrą chmurą jest po prostu Google Drive.

Dużo miejsca i łatwa w użyciu appka synchronizująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...