Skocz do zawartości
batonik

Lenovo y50-70, win8.1 podczas ruszania myszka sama klika

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym (nie)szczęśliwym nabywca laptopa Lenovo y50-70. Po zainstalowaniu windowsa 8.1(64bit) i podłączeniu myszki do portu USB, myszka zaczęła tak jakby sama klikać lewym przyciskiem myszy, przez co nie mogę z niej korzystać, bo przelacza strony, karty, w grze to samo (lewym strzelanie) podczas ruszania myszka automatycznie strzela.

Myszka ZOWIE EC1 działała bezproblemowo na windowsie 7 pare dni temu, gdy korzystałem z PC, oraz dzisiaj podpinałem do laptopa z systemem win8.1 i także działa bez zarzutu.
Myszka nie wymaga zewnętrznych sterowników.

Po zauważeniu problemu zainstalowałem wszystkie możliwe sterowniki do mojego modelu oraz windosowskie aktualizacje, lecz nic to nie dało. Teraz jestem świeżo po kolejnej instalacji systemu(i formacie) i nic to nie dało. Nie wiem co robić :< Szukałem podobnego problemu w internecie i nic ciekawego nie znalazłem.

Touchpad chodzi bez zarzutów.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na win 7 wszystko działa lecz na win 8 nie wszystko. Miałem ten sam problem z myszką, wszystko na odwrót, przywracanie systemu pomogło. Spróbuj może tego http://support.microsoft.com/kb/2908279

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem nic nie pomoglo ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczalem dzialaja bezproblemowo na win8,(ja mam win8.1) sprobuje jeszcze win7 zainstalować (prawilniejszy system) to może zadziała ::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem właśnie ten model w euro rtv i sam sprzedawca doradził że w przypadku z takim mankamentem jaki posiadasz z myszką poleca albo do 7 wgrać ewentualnie 8 wgrać gdyż jakis błąd występuje w przypadku 8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zainstalowaniu win7 problem zniknął, ale jest kolejny i nie wiem czy otwierać nowy temat czy pisać w tym. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki i zaktualizowany windows 7 z najnowszymi aktualizacjami i nie wykrywa mi karty graficznej. Przy próbie instalacji sterowników nvidii jest napisane: "you must install an intel driver firstyou must install an intel driver first" i nie wiem co zrobić.

----edit-----

Jednak nie wszystkie aktualizacje byly sciagniete, sciagnalem wszystkie aktualizacje bez tych usprawniajacych zabezpieczenia i pojawila sie nazwa zintegrowanej karty i to byl klucz do sukcesu, moglem zainstalowac sterowniki nvidia i karta sie ukazala po restarcie. 

 

Jestem zadowolony, w cs go fpsy nie spadaja ponizej 120, a wachaja sie kolo 200 na naszym publiku przy full serwerze, wiec jest git, nawet jak na i5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to można uznać za temat zamknięty w takim razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...