Skocz do zawartości
Zankor

Gala Boksu Kraków Arena

Boxing Night  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Artur Szpilka vs Tomasz Adamek

    • Szpilka
      7
    • Adamek
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapraszam najbardziej Tych co się interesują boksem oraz będa kibicowali któremuś z Panów do obstawiania walki  8 listopada w Krakowie :D Osobiście oddaje głos oczywiscie na Szpilkę jakoś od 2 lat nie nie trawie juz Adamka kiedyś był moim ulubionym bokserem ale juz  mam wstręt do niego i jeszcze bardziej nabyłem go jeszcze bardziej przez  wypowiedź Adamek. Powiedział że w  Polsce nie ma dobrych pięściarzy  i aby  coś osiągnąć trzeba jechać aż do  Ameryki. Mam nadzieje że Artur pokaze mu jak się walczy w Polsce i udowodni mi żę u nas też umieją się bić  :D

Ps: przepraszam może się doczytacie znowu coś mi się przestawia.... ;/

 

33u5rvt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Adamek ma większe szanse. Jest bardziej doświadczonym pięściarzem. Więcej w swoim zyciu stoczył walk. Ale jest też druga strona medalu. Od dłuzszego czasu jak postanowiłem spróbowac swoich sił w polityce, to zapewne mało trenował. Szpilka ma duże szanse ale swój głos oddaje na Adamka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam Adamek powiedzial ze sam kaczy kariere i to jest taka walka jak Adamek vs Golota na pokaz tylko i wiadomo ze starszy daje Szpilce miejsce i tyle to pewnie bedzie walka na punkty i tyle gdzie szpilka bedzie nowym posiadaczem pasa . Ja daje dla Szpilki widzialem jak Kocha ten Sport i ma charakter a Adamek sie juz wypalil i teraz wziol ta walke tylko przez to ze w polityce mu nie wyszlo a kazdy musi jakos zarabiac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilka go zmiażdży bez dwóch zdań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilka go zmiażdży bez dwóch zdań

No dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Adamek. Liczę na emocje i uścisk dłoni panów po walce :)

 Na uścisk bym nie liczył, nie darzą się sympatią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFC Adamek doświadczenie, mózg na ringu, byly mistrz swiata wbc bodajrze poł cięzka to juz jest klasowy zawodnik umie panować nad swoimi nerwami. vs SZpilka młody porywczy zawodnik, zbyt pewny siebie, 16 walk 1 przegrana 15 zawodnikow z "średniej ligi". Jezeli Szpilka ma wygrac ta walke to jedynie jak Adamek wyjdzie bez rak do ringu xD. Szpila jedynie umie szczekać, a z nikim powaznym nie walczyl :D Adamek albo Gołota by tyle nie osiągneli w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj się roztrzygnie czekamy na werdyk niech wygra lepszy :D BRAWO SZPILKA ! MISTRZ! KONIEC ADAMKA! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Szpila ! Od początku do końca, liczyłem na wiślaka i mogłem postawić na niego troszkę kaski na STS'ie :C Teraz miałbym w przód dwie stówki :c I u Honorci zakład też mogłem przyjąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Szpila ! Od początku do końca, liczyłem na wiślaka i mogłem postawić na niego troszkę kaski na STS'ie :C Teraz miałbym w przód dwie stówki :c I z u Honorci zakład też mogłem przyjąć :D

Właśnie tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek się skończył Szpila dobrze go wypunktował szkoda że nie było K.O. całą walkę na to liczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...